Bilinmeyen Numara 2 Kere Aradı

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Hikvision E100 1TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Bugün saat 5 buçuk gibi bilmediğim bir numara (WhatsApp gruplarında falan da yok) aradı. Açtım bir fan sesi geliyordu. Kapadım tekrar aradı anında, ben de herhalde bir tanıdıktır 2 kere aradığına göre tekrar açtım yine aynı test. Yine kapadım, sonra biraz tırstım telefon numarası mı gitti diye kapadım yine aramasın diye. Şimdi de merak ettim, "Acaba bu nedir?" diye. Türk Telekom falan mıdır diyeceğim, neden fan sesi gelsin Türk Telekom'dan? Acaba benim numara bir yerlerde falan mı sızmıştır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Numarayı internette arat hocam tanımadığın numaraları açmamaya çalış bi tanıdık açtı sıkıntı oldu tabii belki ararlarında sohbet de geçmiş olabilir tam bilemiyorum

Bugün saat 5 buçuk gibi bilmediğim bir numara (WhatsApp gruplarında falan da yok) aradı. Açtım bir fan sesi geliyordu. Kapadım tekrar aradı anında, ben de herhalde bir tanıdıktır 2 kere aradığına göre tekrar açtım yine aynı test. Yine kapadım, sonra biraz tırstım telefon numarası mı gitti diye kapadım yine aramasın diye. Şimdi de merak ettim, "Acaba bu nedir?" diye. Türk Telekom falan mıdır diyeceğim, neden fan sesi gelsin Türk Telekom'dan? Acaba benim numara bir yerlerde falan mı sızmıştır?
Bilinmeyen numaralardan gelen aramaları kapat diye seçenek olması lazım onu aktif edin en rahatı.

Bilinmeyen numaralardan gelen aramaları kapat diye seçenek olması lazım onu aktif edin en rahatı.

Saçma bir çözüm, bir yakınınız başka bir numaradan aramaya çalıştığında veya ekli değilse size ulaşamaz bu durumda.

Telefonu açtıktan sonra hiç alo falan demediniz mi? Belki cevap vermenizi beklemiştir.

Saçma bir çözüm, bir yakınınız başka bir numaradan aramaya çalıştığında veya ekli değilse size ulaşamaz bu durumda.

Telefonu açtıktan sonra hiç alo falan demediniz mi? Belki cevap vermenizi beklemiştir.
Hocam direkt gizli numaralardan bahsediyorum ben arkadaş da ondan bahsetmiyor mu? yoksa tanımadığı bir numara mı? @OverFireable

Bilmediğim bir numara demiş, bende başta öyle anladım ancak gizli dememiş. Tam olarak açıklaması lazım arkadaşın da. Gerçi numarayı WhatsApp'tan aratamazdı gizli olsa.

Geri
Yukarı