Çözüldü Bilinmeyen numara sorgulandığında 80 TL faturaya yansır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BERKFearlesYT

Picopat
Daha fazla  
Merhaba yaşım 15 ve öğrenciyim bir numara aradı bende bunu numarabul.comdan sorguladım sonra bir SMS aldım numara sistemde kayıtlı değildir hizmet bedeli 80TL'dir yazisi geldi Turkcell kullanıyorum 80TL faturama yansıyacak mı? Çok küçük yaziyordu dikkat etmedim.

numara1.jpg

Screenshot_2024-02-17-12-05-01-999_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kızacaklar ona üzülüyom.

Sizin numarayı nereden buldular siz mi verdiniz?

Hayır. Ben numara falan vermedim direkt sorgula dedim ve benim numarama yanıt SMS'i geldi ama kendi no mu falan girmedim.

SMS atmış tabii ki ücret alımı öyle oluyor.

Teşekkürler.

Taktiği de buldum CS envanterini satmıştım haberleri vardı, onunla oyun alacağım demiştim. Oradan 80TL'yi veririm. Hatam için özür dileyip oyun almaktan vazgeçtim o kazandigim miktardan 80TL'yi size vermek isterim diyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görmedim ki aşırı küçük yazmışlar alt tarafı bir numara kim aramış merak ettiydim.

Fazla merak iyi değil 😁 boşver merak etme :) ve böyle şeyler rehber kaydedit baka bilirsin

Görmedim ki aşırı küçük yazmışlar alt tarafı bir numara kim aramış merak ettiydim.

Fazla merak iyi değil 😁 boşver merak etme :) ve böyle şeyler rehber kaydedit baka bilirsin

Aynı durumu yaşadım. Parayı geri almanın bir yolu var mıdır?
Mlsf sms atmişin

Geri
Yukarı