Bilinmeyen numaradan aranıyorum

rarebullut

Decapat
Daha fazla  
Dün gece 12.30 sularında beni bilinmeyen bir numara aradı. Numarayı göremediğim için reddettim. Bu numara birkaç gündür beni aramış olabilir mi diye merak ediyorum çünkü beni birkaç gün önce de bilinmeyen bir numara aramıştı. Beni arayan bu numarayı nasıl öğrenebilirim? Numara hakkında hiçbir bilgim yok sadece "bilinmeyen" yazıyor. Gizli numaradan mı aradı yoksa Google Contacts kullandığım için mi böyle gözüküyor? Bunun hakkında bir fikrim yok o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece 12.30 sularında beni bilinmeyen bir numara aradı. Numarayı göremediğim için reddettim. Bu numara birkaç gündür beni aramış olabilir mi diye merak ediyorum çünkü beni birkaç gün önce de bilinmeyen bir numara aramıştı. Beni arayan bu numarayı nasıl öğrenebilirim? Numara hakkında hiçbir bilgim yok sadece "bilinmeyen" yazıyor. Gizli numaradan mı aradı yoksa Google contacts kullandığım için mi böyle gözüküyor? Bunun hakkında bir fikrim yok o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.

Büyük bir ihtimalle bilinmeyen numaradan aradı.

Beni de dün biri aradı özel numaradan. Ama bir şey demedi. Ben de kapattım. :D

Bizim sınıftaki bazı kişileri de aramışlar. Muhtemelen okuldan birisi yapıyor.

Böyle spam aramalarda karşı tarafı engeller yada sürekli meşgule atarsanız karşı taraf da bir müddet sonra ilgisini kaybeder. Bir daha aramaz.

Dün gece 12.30 sularında beni bilinmeyen bir numara aradı. Numarayı göremediğim için reddettim. Bu numara birkaç gündür beni aramış olabilir mi diye merak ediyorum çünkü beni birkaç gün önce de bilinmeyen bir numara aramıştı. Beni arayan bu numarayı nasıl öğrenebilirim? Numara hakkında hiçbir bilgim yok sadece "bilinmeyen" yazıyor. Gizli numaradan mı aradı yoksa Google Contacts kullandığım için mi böyle gözüküyor? Bunun hakkında bir fikrim yok o yüzden yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam telefonunuz Android 10'sa birisi sizi aradığı zaman "Spam veya dolandırıcı riski" diye gösteriyor.

Hocam telefonunuz Android 10'sa birisi sizi aradığı zaman "Spam veya dolandırıcı riski" diye gösteriyor.
Sanırsam öyle görme imkanım yok galiba.
Böyle spam aramalarda karşı tarafı engeller yada sürekli meşgule atarsanız karşı taraf da bir müddet sonra ilgisini kaybeder. Bir daha aramaz.
Hayır, amacım aramaması değil kim olduğunu öğrenmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı