Bilinmeyen, yakın zamanda nedir?

Merhaba dün aynı şey başıma geldi çözüm bulabildiniz mi acaba?Kameraya oluyor sadece bu arada

Merhaba dün aynı şey başıma geldi çözüm bulabildiniz mi acaba? Kameraya oluyor sadece bu arada

Çözüm bulamadım fakat yabancı forumlarda da araştırdım. Bayağı insanın başına geliyormuş bende uzun zamandır olmadı.

Çözüm bulamadım fakat yabancı forumlarda da araştırdım. Bayağı insanın başına geliyormuş bende uzun zamandır olmadı.

Teşekkür ederim. Bende araştırdım casus App olabileceği yazıyordu bayağı bir korktum.

Arkadaşlar telefonda böyle bir şey gördüm normalde uygulamalara girdiğinizde onun adı yazıyor. Bu ne olabilir sizce? Daha önce yaşayan var mı?

Eki Görüntüle 779134

Merhaba bugün aynı şey bana da oldu ve cidden çok korktum acaba size bir daha oldu mu ve neden olduğunu bulabildiniz mi? Benim telefonumda da uygulama yok hiç ama telefonun kendi hatası olabileceğini düşündüm. Cevap verirseniz çoo sevinirim.

Yabancı forumlarda bayağı araştırdım başkalarına da oluyormuş. Sanırım bi tür bug'a giriyor.

Banada olmuştu fakat araştırdığım zaman bug olduğunu öğrenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…