Bilinmeyen, yakın zamanda nedir?

Jon Sino

Kilopat
Arkadaşlar telefonda böyle bir şey gördüm normalde uygulamalara girdiğinizde onun adı yazıyor. Bu ne olabilir sizce? Daha önce yaşayan var mı?

image0 (1).jpg

Hocam duş almaya gittim telefonu şarja bırakıp, geldiğimde sağ üstte mikrofon işareti vardı yani mikrofon kullanılıyordu arkada bir şey açık değildi. Sonra bunu gördüm fena triplerdeyim şu an :D
Sildiğiniz bir uygulama ya da uygulama parçacığı mikrofonunuza erişmiş, büyük ihtimalle AppClip.

Telefona 2 senedir yeni bir şey yükleyip silmedim hocam

Bilinmeyen bir uygulama yakın zamanda mikrofonunuzu kullanmış fakat bilinmeyen uygulama olmak zorunda değil eğer yüklediğiniz bir uygulama yazılımsal olarak mikrofon kullandığını belirtmiyorsa bilinmeyen olarak görünmesi olası.

Sıkıntı zaten telefonda WP harici bir şey yüklü olmaması, ve ona da girince zaten WhatsApp, yakın zamanda yazıyor. Şimdide aynı şeyi kamera işaretiyle yaptı. Bilinmeyen, yakın zamanda yazdı yanında kamera işareti var :D kafayı yicem valla.

Sıkıntı zaten telefonda WhatsApp harici bir şey yüklü olmaması, ve ona da girince zaten WhatsApp, yakın zamanda yazıyor. Şimdide aynı şeyi kamera işaretiyle yaptı. Bilinmeyen, yakın zamanda yazdı yanında kamera işareti var. :D Kafayı yiyeceğim vallahi.

O zaman mikrofonu WhatsApp kullanıyor, çıldırmalık bir durum yok.

Geri
Yukarı