Bilişim alanında nasıl iş bulunur?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar öncelikle konuya şöyle giriş yapayım, ben 8 yaşımdan beridir bilişim işleriyle ilgileniyorum (web tasarım - C# vs) yani artık birçok programlama dili ezberimde ve üst düzey İngilizceye de sahibim. Zamanında bunlar ile ilgili birkaç proje yapmıştım fakat bir HDD yanması sonucu kaybettim onları, istediğim şey şu an 20 yaşındayım bu sene üniversite okuyacağım fakat şirketlerde çalışmak istiyorum aileye bakmam gerekiyor daha öncesinde birçok iş ve kuryelik yaptım ama ailem artık pek iyi gözle bakmıyor bunlara ve bu yüzden şirketlerde çalışmak istiyorum. Çok çabuk öğreme kabiliyetim olduğu için genelde her şeyi öğrenebilir ve yapabilirim bu zamana kadar öğrendiğim bilgilerimi kaybetmemek hem kendimi geliştirmek hem de tecrübe edinmek için ofis işi olur web tasarım işi olur vs vs. gibi işlerde çalışmak istiyorum fakat çoğu yer tanıdık istiyor torpil istiyor çevremde maalesef yok nasıl bir yol izlemem gerekir ne önerirsiniz tanıdığı olan var mı? Bilgilendirirseniz çok makbule geçer :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite mezunu olmadan bir yerlere girmek çok zor belki freelancer deneyebilirsiniz veya bilginize güveniyorsanız Udemy kursları.

Yeni konular

Geri
Yukarı