Bilişim dersinde sınıftaki birisi bilgisayarın fişini çekiyor

Randoming321

Decapat
Daha fazla  
Selam. Bilişim dersindeyiz bir tane çocuk var yaptığım çalışma boşuna gitti bilgisayarın fisini çekti tekrar yaptım tekrar çekti iki kere yaptı. Bunu dovmem mi gerek yoksa hocaya şikayet mi etmem gerek? Neden yapıyorsun dediğimde saka diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle eğitim hakkıma engel oluyorsa direkt müdüre bile giderdim. Şaka arkadaşlar arasında olur ama bir ödev, proje vs yaparken birisi işime bulaşıyorsa asla gözünün yanına bakmam. Eğer yetkili kişiler de engel olmuyorsa daha beterini şaka olarak ona geri veririm.

Şiddet her zaman bir sıkıntıyı çözümlemez. Öğretmenine şikayet et eğer oda bir şey yapmazsa şiddet yapar mısın sana kalmış.

Selam. Bilişim dersindeyiz bir tane çocuk var yaptığım çalışma boşuna gitti bilgisayarın fisini çekti tekrar yaptım tekrar çekti iki kere yaptı. Bunu dovmem mi gerek yoksa hocaya şikayet mi etmem gerek? Neden yapıyorsun dediğimde saka diyor.

Dayak cennetten çıkmadır derler. Hakedene hakettiğini vermek lazım bazen. Ama siz yine 1. sefer sözel olarak uyarın baktınız devam ediyor hakettiğini verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı