Bilişim sorumluluk sınavında neler çıkar?

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba, ATP elektrikden AMP bilişim e geçiş yaptım. Geçen senenin bölüm sorumluluk sınavlarına girmem lazımmış, neler çıkabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kaçıncı sınıfsınız acaba bende Atp elektrik teyim 9. Sınıfım Amp otomasyon bölümüne geçmek istiyordum maalesef 2. Dönem bölüm değişikliği olmuyomuş yazı bekleyeceğim bölüm değiştirmek için siz bilir misiniz yazın hangi tarihte geçebilirim otomasyona

Merhaba, ATP elektrikden AMP bilişim e geçiş yaptım. Geçen senenin bölüm sorumluluk sınavlarına girmem lazımmış, neler çıkabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam kaçıncı sınıfsınız acaba bende Atp elektrik teyim 9. Sınıfım Amp otomasyon bölümüne geçmek istiyordum maalesef 2. Dönem bölüm değişikliği olmuyomuş yazı bekleyeceğim bölüm değiştirmek için siz bilir misiniz yazın hangi tarihte geçebilirim otomasyona

Son düzenleme:
Hocam kaçıncı sınıfsınız acaba bende atp elektrik teyim 9. sınıfım AMP otomasyon bölümüne geçmek istiyordum maalesef 2. dönem bölüm değişikliği olmuyormuş yazı bekleyeceğim bölüm değiştirmek için siz bilir misiniz yazın hangi tarihte geçebilirim otomasyona.

Hocam kaçıncı sınıfsınız acaba bende atp elektrik teyim 9. sınıfım AMP otomasyon bölümüne geçmek istiyordum maalesef 2. dönem bölüm değişikliği olmuyormuş yazı bekleyeceğim bölüm değiştirmek için siz bilir misiniz yazın hangi tarihte geçebilirim otomasyona.

Hocam şu an 10.sınıfım geçen sene bende yazın nakil aldırdım tam tarihi hatırlamasamda LGS yerleştirmesinden sonra yapmıştım o zaman açılıyor diye biliyorum.

Eyvallah reis sorumluluk sınavlarını nası yaptın Acaba
Babam otomasyon daha iyi diyor oyüzden geçmek istiyorum elekrikten otomasyona

Eyvallah reis sorumluluk sınavlarını nasıl yaptın acaba.
Babam otomasyon daha iyi diyor o yüzden geçmek istiyorum elekrikten otomasyona.

Kral şöyle hocaya gidip durumu anlattım ben işte elektrikten geldim neler çıkabilir diye sordum güzelce hoca çıkacak konuları nerelere çalışmamı söyledi öylede yaptım.
Yanlış hatırlamıyorsam elektriğin alt dalında otomasyon bulunuyor diye biliyorum eğer okulundaki elektrik bölümünün dalında otomasyon varsa hiç değiştirmeyip öylede devam edebilirsin. Yine de sen bilirsin unutma 9.sınıf konularını öğrenmeden uygulamadan geçeceksin eksiklerin olacak diğer öğrencilere göre.

Benim okulda alt dal olarak yok gideceğim okulda da yok farklı bölüm olarak geçiyo oyüzden değişmem lazım

Kral şöyle hocaya gidip durumu anlattım ben işte elektrikten geldim neler çıkabilir diye sordum güzelce hoca çıkacak konuları nerelere çalışmamı söyledi öylede yaptım.
Yanlış hatırlamıyorsam elektriğin alt dalında otomasyon bulunuyor diye biliyorum eğer okulundaki elektrik bölümünün dalında otomasyon varsa hiç değiştirmeyip öylede devam edebilirsin. Yine de sen bilirsin unutma 9.sınıf konularını öğrenmeden uygulamadan geçeceksin eksiklerin olacak diğer öğrencilere göre.

Hocam size bir soru sorabiliri miyim?

Elektrikten bilişime geçtiniz mutlumusunuz ve tüm sorumluluk sınavlarını verdinizmi acaba

Benim okulda alt dal olarak yok gideceğim okulda da yok farklı bölüm olarak geçiyor o yüzden değişmem lazım

Elektrikten bilişime geçtiniz mutlu musunuz ve tüm sorumluluk sınavlarınızı verdiniz mi?

Son düzenleme:
Benim okulda alt dal olarak yok gideceğim okulda da yok farklı bölüm olarak geçiyor o yüzden değişmem lazım.

Elektrikten bilişime geçtiniz mutlu musunuz ve tüm sorumluluk sınavlarını verdinizmi acaba.

Elektrikten bilişime geçtiniz mutlu musunuz ve tüm sorumluluk sınavlarınızı verdiniz mi?

Hocam şöyle ben tabii ki sevdiğim ilgilendiğim bölüme geçtiğim için mutluyum ama bir yandanda elektriği özlüyorum çünkü bilişimde uygulama gibi bir şey yok çoğu şey simulasyon.
Tüm sorumluluk sınavlarından geçtim hocam ve 9.sınıf ortalamam yükseldi.

Geri
Yukarı