Bill Gates Askerlik arkadaşımdı

Ben işte bir gün yolda gidiyorum. Yolda para dilenen elbisesi başı yırtık bir adam gördüm. Acıdım adama sonra gel benim şirkette çaycı ol dedim. (tabii ben de çok zenginim) Adın ne dedim Bill dedi sonrasında gitmiş benden kazandığı parayla bilgisayar almış. Yani onu ilk bilgisayarla tanışması benim sayemde oldu.

Konu güzel hortlamış:D Beyler bende Michael Phelps'e yüzmeyi öğrettim ama kimseye söylemiyorum sizde söylemeyin tamam mı? Aslında onunla tanışmam şöyle oldu, okyanus da yüzmek için çabaladığını gördüm bende bir yeteneği olduğunu hissettim yanına gittim ve onunla bir kahve içtikten sonra 5 dakika da yüzmeyi öğrettim o günden beri onunla mailden yazışıyoruz.

Biz de geçen Bill ile (amcamın oğlu olur kendisi) konuşuyoruz ben de tembelim işte işleri kısa yoldan kopya ile vs. yaptığımı gördü o gün bugündür zeki ama tembel insanları çalıştırıyor. (Dalga geçiyorum ne olur ban atma ):D:ROFL::paragöz::uyku:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı