Bill Gates'in dünyayı korkutan amaç ve hedefleri

O dediğin şey flakka dostum. Ve insanları zombi yapmıyor sadece dopamini arttırarak insanları uyuşturup güçlü hissettiriyor. Arabaya kafa atmak, duvara vurmak, sarhoş gibi davranmak vb. ve bu bir salgın değil bir uyuşturucu hap. Ayrıca Bill Gates neden böyle boş işlerle uğraşsın adam Microsoft'unu işletiyor işte. Bu adamın yerine başka bir zengin olup böyle tahmin yapsaydı bu sefer de o adam yaptı derlerdi. Ona bakılırsa dünyada bir sürü komplo teori var. Bende o zaman diyeyim 6 sene sonra insan ırkı yok olacak. 6 sene sonrada bu mesajı okuyup insan ırkını bu yok ediyor derler :D.

Hacı sen Bill Gates olsan böyle alengirli işlerle uğraşır mısın?
Hayır ama meraktan bir video izledim bununla ilgili. Sonra sıkılıp çıktım. Ana sayfam Bill Gates'in planları ile doldu. Hatta Elon Musk dünyayı parçalayacak denen bir videoya kadar gitti...

Hayır ama meraktan bir video izledim bununla ilgili. Sonra sıkılıp çıktım. Ana sayfam Bill Gates'in planları ile doldu. Hatta Elon Musk dünyayı parçalayacak denen bir videoya kadar gitti...

Ağzı olan konuşuyor. Kimse dünyanın ne zaman yok olacağını vb. Bilemez.
(Çılgının biri bütün dünyaya atom bombası döşeyip patlatmazsa :D)

4-5 ay önce özellikle YouTube'da gündem oldu. Bill Gates korona virüsün kolay olduğu daha kötü bir virüs olduğunu açıkladı. Söylenenlere göre zombi tarzı bir veya daha kötü koronanın 10 katı tehlikesinde olacak virüs hakkında uyarmış. Kim bilir belki kara vebayı ezen geçen bir virüstür. İşin garip tarafı Bill Gates 6 yıl önce bir hastalık üzerine dünyayı uyarmış ve o 6 yıl sonrasında da COVID-19 çıkmıştı. Ayrıca sadece virüs hakkında değil çip hakkında da uyardı. Korona olmayan insanların da öleceğini dile getirdi. Söylenenlere göre virüsü o çıkarttığı söyleniyor. Açıkçası bu söylentileri beni çok korkuttu. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Not: Aklıma kategori gelmedi. O yüzden bilimi seçtim. Yanlış ise özür dilerim.
Saçmalık. Bill Gates neden böyle bir şeyle uğraşsın? Şeytan falan mı sanıyorsunuz bu adamı? Adam parasını kazanıyor, hayatını yaşıyor. Sen, ben ya da bir başkası neden Bill Gates'i bu kadar ilgilendirsin?

4-5 ay önce özellikle YouTube'da gündem oldu. Bill Gates korona virüsün kolay olduğu daha kötü bir virüs olduğunu açıkladı. Söylenenlere göre zombi tarzı bir veya daha kötü koronanın 10 katı tehlikesinde olacak virüs hakkında uyarmış. Kim bilir belki kara vebayı ezen geçen bir virüstür. İşin garip tarafı Bill Gates 6 yıl önce bir hastalık üzerine dünyayı uyarmış ve o 6 yıl sonrasında da COVID-19 çıkmıştı. Ayrıca sadece virüs hakkında değil çip hakkında da uyardı. Korona olmayan insanların da öleceğini dile getirdi. Söylenenlere göre virüsü o çıkarttığı söyleniyor. Açıkçası bu söylentileri beni çok korkuttu. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Not: Aklıma kategori gelmedi. O yüzden bilimi seçtim. Yanlış ise özür dilerim.
Kaç yaşındasın?

Yeni konular

Geri
Yukarı