Bilmeden Gore Sitesine Girmek

Vallahi, gore haber siteleri normal haber sitelerinden daha kaliteli haber yapıyorlar. Ben girip okuyup çıkıyorum. Bazen rahatsızlık veriyor ama çok da bir olayı yok. 18 yaşından küçükseniz girmeyin ama.
Aynen ama bazıları cidden fazla mide bulandırıcı. Normalde öyle şeylere bakarım pek etkilenmem ama bu cidden kötüymüş.
Panik olmanıza güldüm biraz.
Panik olmadım ki. 🙂
Normalde bir şey olmaz biliyorum ama herkes nedense her girdiği siteden "virüs bulaşır mı?" diye soruyor. Sorayım dedim, geçen bir arkadaş "YouTube`dan virüs bulaşır mı?" diye sormuştu.

Sorun olmaz. İsmini vermeyeyim ceza alırım ama şu kapatılan, kırmızı ve beyaz renkli logosu olan siteye mi girdiniz? Eğer öyleyse hiçbir şey olmaz. Ben de giriyordum. Reklamlara falan tıklamadıysanız endişe etmelik bir durum yok. Halen korkuyorsanız Kaspersky ile taratın ya da format atın en kötüsü.

Sorun olmaz. İsmini vermeyeyim ceza alırım ama şu kapatılan, kırmızı ve beyaz renkli logosu olan siteye mi girdiniz? Eğer öyleyse hiçbir şey olmaz. Ben de giriyordum. Reklamlara falan tıklamadıysanız endişe etmelik bir durum yok. Halen korkuyorsanız Kaspersky ile taratın ya da format atın en kötüsü.
2 yıl geçmiş...

@416227 hocam sorun oldu mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı