BİM 13 Ocak 2021 posteri gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki açılacak 25 tane o zamana kadar 😀.
"Hay Allah! Tüüh, elimizdeki tüm para çalındı. Nasıl kuracağız?"

Olamaz mı? Olur. Belki banka hesabı saldırıya uğrayacak?
Geleceği gören bana lazım.

(Biliyorum i-r-o-n-i hatırlatmanıza gerek yok.) :)

Gerçek diyen arkadaşların BİM tarafından resmi olarak yönetilen bir yerden kaynak belirtmesini rica ediyorum.

Açıkçası buradaki afişlerin hiçbirinde aşağıdaki kocaman olan, "Güveninize teşekkür ederiz." cümlesi yok. Mağaza sayısı da yok. Şüphelendirdi.

BİM'in 8315 mağazası var bir kere. Ayrıca, bu afiş yeni olduğuna kendimi inandıramıyorum.

Geçen hafta 8335 mağazası varmış 5 tane daha açılması muhtemeldir. Güveninize teşekkür ederiz yazısı 5 Ocak 2021 tarihli afişte de bulunuyor sadece her sayfada yok bu görseller yüzde 99 doğrudur ama her mağazaya 1,2 tane anca gelir.

1609691446965.png

Geçen hafta 8335 mağazası varmış 5 tane daha açılması muhtemeldir. Güveninize teşekkür ederiz yazısı 5 Ocak 2021 tarihli afişte de bulunuyor sadece her sayfada yok bu görseller yüzde 99 doğrudur ama her mağazaya 1,2 tane anca gelir.

Eki Görüntüle 814797
O zaman hazırlanıyoruz 🤣.

Gerçek diyen arkadaşların BİM tarafından resmi olarak yönetilen bir yerden kaynak belirtmesini rica ediyorum.

Açıkçası buradaki afişlerin hiçbirinde aşağıdaki kocaman olan, "Güveninize teşekkür ederiz." cümlesi yok. Mağaza sayısı da yok. Şüphelendirdi.
Hocam bir de fazla ileri bir tarih değil mi?
Atom bombası yapıp ölücü karargahına atacağız böylece Rival bizim olacak.

Hocam benim bir Celeron var rakipleri yavaşlığıyla püskürtür. Hava saldırısına olanak sağlayabilirim :D.

Ben imkansız ya da yalan demedim. Hatta rakibi olmadığı için mümkün. Bu tip şeylerin dünyada yaşayan bazı insanlara (firma çalışanları) önceden bildirildiği bariz. Ama benim gördüğüm kadarıyla resmi olarak kesinleşmiş bir şey değil.

Zaten kesinleşse de çoğu kişi alamayacak. BİM çalışanları veya onların yakınları tarafından ayrılmış olacak. Daha önce de oldu, olmaya devam edecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı