BİM 13 Ocak 2021 posteri gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçek diyen arkadaşların BİM tarafından resmi olarak yönetilen bir yerden kaynak belirtmesini rica ediyorum.

Açıkçası buradaki afişlerin hiçbirinde aşağıdaki kocaman olan, "Güveninize teşekkür ederiz." cümlesi yok. Mağaza sayısı da yok. Şüphelendirdi.
Moderatörsün ama resmi büyütüp aşağı bakmaya tenezzül etmiyorsun.

Konudaki ilk mesajımda paylaştığım linkteki 5 Ocak 2021 afişine baktınız mı? Tıpatıp aynısı mı? 5 Ocak için olanın da BİM tarafından resmi şekilde paylaşıldığı bir kaynak gösterebilirsiniz. Sizin paylaştığınızın yakın tarihli olması güvenilirliğini artırmıyor.

Epic Games'in de son ücretsiz oyunlara kadar sızdırılan listeleri doğruydu ama sonra bu oldu. Belki 10 farklı doğru olmayan liste gördük.

Dediğim gibi muhtemelen doğru. Ama resmi değil.

BİM daha önceden de SteelSeries ürünleri getirdiği için muhtemelen doğrudur. Afiş ne kadar doğru bilemem ama 2017 yazında 140 liraya Rival 110 almıştım halen yağ gibi akıyor. Eğer gerçekse Rival 3 beni bekler.

Eskiden tüp sırası vardı, şimdi BİM sırası var. ahaha:D

rampage sector smx r90 kullanıyorum mouse gayet memnunum ama ss rival 3 200 tl düşecekse alabilirim yani kalırsa tabi , sensörlerden iyi anlayanlar varsa arasında ki farkları söyleyebilir mi ?

Ben de mouse alırken anlayan bir arkadaşım bunu aldırtmıştı o zaman ki piyasa da en makul ve iyisi bu diye

bi sormak istedim , Yardımcı olabilecek birisi varsa yazarsa sevinirim

Aynı laptopu 27 Kasım'da vermişler. Yine vereceklerini sanmıyorum.

Bu kataloglara baktığım bi site var şimdiye kadar bir kere yanıldığını görmedim. Gerçek o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı