BİM 13 Ocak 2021 posteri gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Delikli mouse bayağı değişik duruyor, A101 gamepad geldiğinde almaya gittiğimde bitmişti bende 10-15 DK yürüyerek öbürkünden aldık.
Doğru ise iyi satış yaparlar.

Bu gerçek olmamalı.
1 Ay önce Corsair HS 35'e mi 300 TL verdim ben.
(Yanlış anlamayın bu arada kulaklık ses kalitesi çok iyi fakat malzeme kalitesi çöp.)

Gerçek olup olmaması umrumda değil şu anki tek odağım o notebookun orada küçücük Windows 10 bulunmamaktadır yazması.:(

Gerçek diyen arkadaşların BİM tarafından resmi olarak yönetilen bir yerden kaynak belirtmesini rica ediyorum.

Açıkçası buradaki afişlerin hiçbirinde aşağıdaki kocaman olan, "Güveninize teşekkür ederiz." cümlesi yok. Mağaza sayısı da yok. Şüphelendirdi.

Yok mu?

hocam doğru olduğunu zannetmiyorum bim'in kendi sitesinde gelecek haftaya dair 12 ocak salı günü aktüel kataloğu var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210104-121643_Opera.jpg
    Screenshot_20210104-121643_Opera.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 50
Hocam doğru olduğunu zannetmiyorum. Bim'in kendi sitesinde gelecek haftaya dair 12 ocak salı günü aktüel kataloğu var.
Hocam salı günü gündelik kullandığımız ürünlerde indirim oluyor. Asıl yeni gelen ürünler çarşamba günü geliyor. Pandemi olmadan önce bu durum aynıydı sadece çarşamba değil cuma geliyordu yeni ürünler. Yoksa gıda temizlik ve gündelik kullandığımız ürünler de ki indirim yine salı oluyordu.

Hocam salı günü gündelik kullandığımız ürünlerde indirim oluyor. Asıl yeni gelen ürünler çarşamba günü geliyor. Pandemi olmadan önce bu durum aynıydı sadece çarşamba değil cuma geliyordu yeni ürünler. Yoksa gıda temizlik ve gündelik kullandığımız ürünler de ki indirim yine salı oluyordu.
12 ocağın aktüel kataloğunu veren site 13 ocağın aktüel kataloğunu vermemesi çok mantıksız açıkçası

12 Ocağın aktüel kataloğunu veren site 13 ocağın aktüel kataloğunu vermemesi çok mantıksız açıkçası
Eskiden aynı hafta olmasına rağmen cuma günü yeni gelen ürünle ile salı günü olan gündelik kullandığımız ürünlerde olan indirimleri aynı aynı anda bildirmiyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı