BİM afişi gerçekmiş!

Afiş gerçek olmasına gerçek de tüm ürünleri kendilerine alıp internetten satışa koymuşlar.

Ya inşallah buradakinde öyle yapmamışlardır ve bence bim’in de buna çözüm bulması lazım.

Bütçesi olan Steelseriesleri kapsın diyeceğim ama klasik BİM kampanyası bu kesin ilk 1 saatte çalışanların akrabalarını rezerve edilmiş olur. Sabahına kapıya dikilmeniz lazım. Personelden önce orada olun :D
Yasak var beni alırlar mı acaba?
Kehanetler doğruymuş... Ama BİM çalışanları onları akrabalarına saklayabilir :D

Biz kavga ettik çalışanlarla yine olursa yine kavga ederim.

Yasak var beni alırlar mı acaba?
Herkesin markete diye arkadaşları ile buluştuğu yasak mı? Ondan bir şey olmaz. :D Almak istiyorsanız mecbur çok erkenden gideceksiniz ve ona rağmen o personel ile kavga edeceksiniz. Ben de bir kere ayrılan ürünü müdürü falan çağırarak almıştım.

Bimin sitesine girin orada yazar. "Ürün ayırma işlemi yoktur." BİM'lerde faturası kesilmemiş hiçbir ürün ayrılamaz.

Bütçesi olan Steelseriesleri kapsın diyeceğim ama klasik BİM kampanyası bu kesin ilk 1 saatte çalışanların akrabalarını rezerve edilmiş olur. Sabahına kapıya dikilmeniz lazım. Personelden önce orada olun :D
Çoğu markete stok sıkıntısı olmasın diye dağıtıldı bile. İnternette 06.01.2021 fişli BİM'den alınmış Steelseries mouselar var.

Grafik tabletini alacağım ama afişte bilgisayara bağlanabilir yazıyor, Youtube'de inceleme videoları sadece kağıt gibi kullanılabildiğini söylüyorlar. Net bilgisi olan var mı?

Geri
Yukarı