Gıda BİM markette 80gr snickers 19,25 TL!

Vallahi bende inanamıyorum. Yandaki markette de kutuda dana etli aromalı Noddle 10 TL. Ayranda + döner 30 tl dönercide.

Vallahi bende inanamıyorum. Yandaki markette de kutuda dana etli aromalı Noddle 10 TL. Ayranda + döner 30 TL dönercide.

Beni kazıklıyorlar anlaşılan ben sadece normal tavuk dönere 100 TL veriyorum. Zurna bile değil ve içecek yok.

Ya hocam çikolata mı karşılaştıracağız Allah aşkına. Zevkler ve renkler ne zaman tartışılmış? Gofrik ile snickers lezzeti bir mi?
Evet? :D Saygı çerçevesinde her şeyin karşılaştırılması yapılabildiği gibi çikolatanın da karşılaştırılması yapılabilir bu forumda, seni geren ne bu kadar ben onu anlamadım? Sırf maydonoz olmak için yorum yapıyorsunuz sanki.

Evet? :D Saygı çerçevesinde her şeyin karşılaştırılması yapılabildiği gibi çikolatanın da karşılaştırılması yapılabilir bu forumda, seni geren ne bu kadar ben onu anlamadım? Sırf maydonoz olmak için yorum yapıyorsunuz sanki.
Hocam maydonoz olan ben miyim? Şu üslubunuz baya uygun geliyor galiba size ama bana gelmedi.
1713800474865.png

Gerildiğim de yok aslında. Karşılaştırılabilir tabii ki bende snickers sevmiyorum mesela gofrik daha fazla seviyorum. Bunu ortam yumuşasın diye de demedim gerçekten gofrik daha iyi benim için ama gofrik sevmeyen de olabilir yani 20'ye değmez ne demek onu anlamadım.

Hocam maydonoz olan ben miyim? Şu üslubunuz baya uygun geliyor galiba size ama bana gelmedi.
Eki Görüntüle 2175756
Gerildiğim de yok aslında. Karşılaştırılabilir tabii ki bende snickers sevmiyorum mesela gofrik daha fazla seviyorum. Bunu ortam yumuşasın diye de demedim gerçekten gofrik daha iyi benim için ama gofrik sevmeyen de olabilir yani 20'ye değmez ne demek onu anlamadım.
Hocam ben kendi fikrimi söyledim, alan alsın. Ayrıca böyle dedim diye Snickers çikolatanın veya Snickers'ın marka sahiplerinin bu yorumu görüp bana darılacaklarını düşünmüyorum.

Gittim BİM'e 19.25e vardı. Sanırım fiyat sonsuza kadar böyle çünkü indirim falan yazmıyordu. Bende şu kadar şe 20 lira verilmez diye bal/hardal aromalı PİM çipsi aldım.

Geri
Yukarı