Gıda BİM markette 80gr snickers 19,25 TL!

Gittim BİM'e 19.25e vardı. Sanırım fiyat sonsuza kadar böyle çünkü indirim falan yazmıyordu. Bende şu kadar şe 20 lira verilmez diye bal/hardal aromalı PİM çipsi aldım.
Dayı öyle bir demişsinki sanki çikolata yerine meyve sebze almışsın gibi :D
Çipşi kaç gramki o da 150 gr falandır. Biri yanmış yağ buğday mısır falan. Diğeri yer fıstığı, şeker, kakao tozu falan filan. İkiside sağlıksızda, cips 5 kat daha sağlıksızdır herhalde.

Vallahi bende inanamıyorum. Yandaki markette de kutuda dana etli aromalı Noddle 10 TL. Ayranda + döner 30 tl dönercide.
Hocam Allahınıza kurban 30 liraya kola alamıyoruzda nerede yaşıyorsunuz? Bizim burda normal bir döner 130, zurna 200 lira.

Dayı öyle bir demişsinki sanki çikolata yerine meyve sebze almışsın gibi :D
Çipşi kaç gramki o da 150 gr falandır. Biri yanmış yağ buğday mısır falan. Diğeri yer fıstığı, şeker, kakao tozu falan filan. İkiside sağlıksızda, cips 5 kat daha sağlıksızdır herhalde.
Hocam 200 gramdı cips. Bir dahakine sınikırs alırım.

Hocam allahınıza kurban 30 liraya kola alamıyoruzda nerede yaşıyorsunuz? Bizim burada normal bir döner 130, zurna 200 lira.

Hocam eğer ortaokullu gibi gösteriyorsan gel sana turuncusundan bir imam hatip forması vereyim. Giydikten sonra saat tam 12.45'te giriyorsun dönerciye abla döner ayran kaç TL diyorsun 30 TL diyor. Sende somun veya lavaş mı seçiyorsun ve bekliyorsun. Öğle arası zili çaldığında koşan koşana. Genelde ilk ben varıp yazdırıyorum döneri 20 dakikaya çıkıyor.

Vallahi bende inanamıyorum. Yandaki markette de kutuda dana ETL'i aromalı noddle 10 TL. Ayranda + döner 30 TL dönercide.

Gittim BİM'e 19.25e vardı. Sanırım fiyat sonsuza kadar böyle çünkü indirim falan yazmıyordu. Bende şu kadar SE 20 lira verilmez diye bal/hardal aromalı pim çipsi aldım.

Hmm çipsi afiyet olsun.

Hocam 200 gramdı cips. Bir dahakine sınikırs alırım.

Sivilce garantili.

Yeni konular

Geri
Yukarı