BİM ürünleri almak için öneriler

Maşallah BIM'ler Amazon.com.tr gibi oldu. Bu iyi, devamının da gelmesini isterim. RTX 30 serisi olan laptop ve masaüstüler, Corsair ürünleri, ROG ve Razer, SteelSeries ürünleri bol bol görmek isteriz BIM'de. Bunlar artık standartlaşmalı. Lüks olmamalı.

PC'ye bağlayacağım telefon kulaklığı olsaydı neden kulaklık alma girişiminde bulunmaya çalışayım arkadaşım?
Öncelikle rica ediyorum yazım kurallarına uyunuz çünkü her seferinde alıntıları düzenlerken yoruluyorum. İkinci olarak ben size telefon kulaklığınızın var olduğuna dair hiç bir şey demedim bu yüzden agresif tavır takınmaktan ziyade öncelikle anlamaya çalışın. 2 gün içinde elinizde kalacak saçma bir kulaklığa 100 TL vermek yerine mikrofonlu Philips ve JBL tarzı markaların telefon kulaklığını ''alın''. Bakın altını çiziyorum ''alın''.

Maşallah BİM'ler Amazon.com.tr gibi oldu. Bu iyi, devamının da gelmesini isterim. RTX 30 serisi olan laptop ve masaüstüler, Corsair ürünleri, ROG ve Razer, SteelSeries ürünleri bol bol görmek isteriz BİM'de. Bunlar artık standartlaşmalı. Lüks olmamalı.

Hocam kulaklık ve mouseda ihtiyacım yok doğruyu söylemek gerekirse ama kaçırmakda gelmiyor içimden, sence hangisini alayım veya alayım mı teşekkürler

Bu gün yaklaşık 30 dakika önce eve dönüyordum Bim'e uğrayım dedim yani kapıya bakmak için kapıda şuna benzer bir not vardı 'Tedarikçi firma yüzünden x, x, x, ürünleri 13 Ocak'ta mağazada satışı yapılamayacaktır' not bunun gibiydi. bulunduğum konumda daha çok Bim var diğerlerinde bu durumun olmamasını umut ediyorum.

Bu gün yaklaşık 30 dakika önce eve dönüyordum Bim'e uğrayım dedim yani kapıya bakmak için kapıda şuna benzer bir not vardı 'Tedarikçi firma yüzünden x, x, x, ürünleri 13 Ocak'ta mağazada satışı yapılamayacaktır' not bunun gibiydi. bulunduğum konumda daha çok Bim var diğerlerinde bu durumun olmamasını umut ediyorum.
ciddi mi ?
ne ürünleri vardı ?

Geri
Yukarı