BİMCELL faturasız, tarifesiz hat alternatifi var mı?

kastorian

Kilopat
BİMCELL faturasız, paketsiz tarife kullanıyorum. Yani TL yüklüyorum, konuştukça yüklediğim TL azalıyor. Hiç konuşmazsam sadece telsiz vergisi ödüyorum. Bunun alternatifi var mı?

Tek alternatif faturalı yada paket falan yapmak. Onun haricinde tüm operatörler faturalı ve faturasız olarak ikiye ayrılıyor zaten, harici bir alternatif sunan yok diye biliyorum.

Belki faturasız hatlarda sadece liralarla paket yaparak kullanmak daha mantıklı olabilir.

BİMCELL faturasız, paketsiz tarife kullanıyorum. Yani TL yüklüyorum, konuştukça yüklediğim TL azalıyor. Hiç konuşmazsam sadece telsiz vergisi ödüyorum. Bunun alternatifi var mı?

TL yüklemeyin, kart ile paket alın. Vergi ödememiş olursunuz ama birikiyor. Benim bir arkadaşım 70 TL telsiz kullanım borcu vardı.

Vodafone GaniM tarifesi var. Konuştuğun dakikalar da kullandığın internetin dakikası da ikisi aynı 1000 dakikadan gidiyor. Yani yarım saat internette gezindin 10dk da biriyle konuştun 30+10=40 dk
1000 - 40 = 960 dakikan kalmış oldu.

Artık BİMCELL gerçekten uçtu, 3 GB internet, 750 DK konuşma 102₺ yaptılar, daha birkaç ay önce 65₺'den 78₺ yapmışlardı.
Vay be ilk çıktığı zamanları hatırlıyorum 4TL ye SMS paketleri vardı 😀 Sadece Bim'de çektiği zamanlar.

Araştırmama göre Bimcell harici bir alternatif yok. Oysaki günümüzde mesela alarm sitemine sim kart takılıyor. Alarm tetiklenirse belirlenen cep telefonlarını arıyor. Alarm yılda ortalama bir kere tetiklense, en ucuz paket 100 TL civarı. Bir arama 1200 TL.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı