BİMCELL iyi mi?

Bimcell ile Türk Telekom'un çekim gücü aynı. İkisi arasında en ufak bir kalite farkı yok. Size tavsiyem Vestelcell'i incelemeniz. En uygun fiyatlar onda var. O da Türk Telekom altyapısını kullanır ve aralarında en ufak bir kalite farkı yok.

BİMCELL ile Türk Telekom'un çekim gücü aynı. İkisi arasında en ufak bir kalite farkı yok. Size tavsiyem Vestelcell'i incelemeniz. En uygun fiyatlar onda var. O da Türk Telekom altyapısını kullanır ve aralarında en ufak bir kalite farkı yok.

Hocam vestelcelli inceledim. Bana gerçekten ucuz geldi. Peki bu oparetörün SIM kartı nereden alınır. Bir de taahhüdüm bitmeden geçersem ceza kesilir mi?

Hocam vestelcelli inceledim. Bana gerçekten ucuz geldi. Peki bu oparetörün SIM kartı nereden alınır. Bir de taahhüdüm bitmeden geçersem ceza kesilir mi?
1- Vestel mağazalarından alıyorsunuz ama her Vestel mağazası yapmıyor bu işlemi, bulunduğunuz ildeki Vestel mağazalarını arayıp sorun öncelikle.

2-Taahhüdünüzün ilk veya son ayındaysanız ceza çıkmaz, diğer durumlarda cayma bedeli çıkartılır. Cayma bedelinizin kaçl TL olduğunu TAAHHUT yazıp 5555'e göndererek öğrenebilirsiniz.

1- Vestel mağazalarından alıyorsunuz ama her Vestel mağazası yapmıyor bu işlemi, bulunduğunuz ildeki Vestel mağazalarını arayıp sorun öncelikle.

2-Taahhüdünüzün ilk veya son ayındaysanız ceza çıkmaz, diğer durumlarda cayma bedeli çıkartılır. Cayma bedelinizin kaçl TL olduğunu TAAHHUT yazıp 5555'e göndererek öğrenebilirsiniz.

Hocam geçmek isterdim ama geçemem. Aralık ayında taahhüt bitiyor. Eğer taahhüdü bozarsam 130 TL ceza ödüyorum. Öneriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı