BİMCELL iyi mi?

Kuş uçmaz, kervan geçmez köylerden, Turkcell'in 3G bile zar zor verdiği köylerden. Lütfen burada gelip bana anlatmayın TT şöyle, TT böyle diye. Depremde gördük Türk olan Telekom'u.

Araplara peşkeş çekilen Telekom, içi soyulan Telekom.

Sabitte TT, mobilde Turkcell bu kadar.

Tamam siz takılın kafanıza göre herkesin tercihi kendine. Paranız çok da Turkcell'e bayılın. 5 GB'a 50 TL vermeyi sevenler istediğini yapabilir.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum. Öncelikle sorum BİMCELL Türk Telekom'un altyapısını mı kullanıyor? Daha uygun fiyata daha fazla internet kullanmak istiyorum. Şu an Türk Telekom'da taahhütlü ve faturalı 8 GB internet 40 lira. BİMCELL'de faturasız ve 20 GB 40 lira. Sizce geçmeli miyim?
Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken, kullandığım ve sorun yaşamadığım bir operatör.

Şu an Türk Telekom kullanıyorum. Öncelikle sorum BİMCELL Türk Telekom'un altyapısını mı kullanıyor? Daha uygun fiyata daha fazla internet kullanmak istiyorum. Şu an Türk Telekom'da taahhütlü ve faturalı 8 GB internet 40 lira. BİMCELL'de faturasız ve 20 GB 40 lira. Sizce geçmeli miyim?

Türk Telekom'un aynısı bence kullanabilirsiniz. Ama bütçeniz varsa Turkcell öneririm.

Tamam siz takılın kafanıza göre herkesin tercihi kendine. Paranız çok da Turkcell'e bayılın. 5 GB'a 50 TL vermeyi sevenler istediğini yapabilir.
Turkcell'in her paketi de 5 gb 50 tl değil mesela kontörlüden faturalıya geçişe özel 6 gb 39, 10 gb 44, 15 gb ise 49 tl.

Kendim bütçemden dolayı telekom'dayım, bütçem olsa Turkcell kullanırdım büyük ihtimalle malum olaylardan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı