BİMCELL numara taşıyamıyor

Güncelleme

Bim İnternet sayfasından sabahtar beri mail atıyorum her 15 dk bir.

Az önce Bölge Müdürü şahsi telefonumdan beni aradı ve sürekli gelen maillerden dolayı izmirden bulunduğum ilçeye geleceğini ve ilgileneceğini söyledi.(Demekki daha kodaman birisi bu adamı gönderdi yoksa üstünde duracağını sanmıyorum) Kimlik bilgilerimi kullanacağını onay vermemi istedi. kendi telefonunda hattı deniyeceğini ve bize ulaştıracağını söyledi. Şuan Beklemedeyiz bakalım sorunu kendisi çözebilecekmi.
Allah kolaylık versin. Bu teknoloji çağında insanı kanser ederler hocam. Umarım en kısa sürede çözülür. İyi sosyaller.
Şu ülkenin telefon operatörleri ve internet sağlıyıcıları beni deli ediyor nasıl oluyorda bir sorunu en kısaca çözemiyorlar anlamıyorum. Neyse Çok Sağolun Hocam, İyi bayramlar dilerim .
Sorun çözüldü, hattım kullanıma açıldı. Türk telekom iletişim sayfasından yine sürekli mail attım ve bimcell müşteri hizmetlerinden hızlı destek talebi oluşturduk. Türk telekom servisden arıyıp, tekrar abonelik sözleşmesi ve kimlik bilgilerimi istedikleri mail adresine göndermemi istediler. Bu olaydan 2 gün sonra hattım kullanıma açıldı. Taşıma işlemi toplamda 20 günü buldu, bundan sonra bimcelli tavsiye edermiyim ASLA!
Herkeze teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı