BIMCELL Numara değişikliğinde süreç nasıl işliyor?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Annemin hattı BİMCELL ve müşteri hizmetlerini aradığımda bana BİM bayisine gidip SIM kart değiştirmeden numarayı değişeceklerini söyledi. 24.90TL ücret ile daha önce böyle değiştiren oldu mu?

Hocam var olan numarayı değişiceğim.

Doğru dürüst cevap alamamışsınız. Müşteri hizmetleri ile 2 kere numara değiştirme deneyimim oldu ve abartısız bir şekilde 2 dakikada yeni numaraya geçtim.

Aynen süreç nasıl işliyor?

Ilk once gidip BİM'e basvuruyorsun hat sahibin kimliği imzasini istiyorlar. Sonra sana kart veriyorlar hat değişmeden 1 gun önce sana SMS geliyor. Su tarihte su saatte hattin değişecek diye SMS gelme suresi ortalama 3-5 gündür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilk once gidip BİM'e basvuruyorsun hat sahibin kimliği imzasini istiyorlar. Sonra sana kart veriyorlar hat değişmeden 1 gun önce sana SMS geliyor. Su tarihte su saatte hattin değişecek diye SMS gelme suresi ortalama 3-5 gündür.

Ben tek başıma yapabilir miyim peki hat sahibi burada değil 17 yaşımdayım.

Doğru dürüst cevap alamamışsınız. Müşteri hizmetleri ile 2 kere numara değiştirme deneyimim oldu ve abartısız bir şekilde 2 dakikada yeni numaraya geçtim.

Müşteri hizmetleri ile değişme imkanımız var mı daha iyi olur.

Geri
Yukarı