BİMCELL'den çıkışta cayma bedeli var mıdır?

Computer Geek

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. 3-4 gün önce numaramı BİMCELL'e taşıdım diğerlerinden daha ucuz diye, SIM kartı da düzgün takım. Şu an TL yüklemediğim için herhangi bir paketim yok. Orada da sadece faturasız hesaplar var. Sorunum ise gelen aramaların bana ulaşmaması, tanıdıklar sürekli açmadın diyor. Halbuki aramalar gelmiyor. Şimdi ben buradan çıksam herhangi bir cayma bedeli öder miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhabalar. 3-4 gün önce numaramı BİMCELL'e taşıdım diğerlerinden daha ucuz diye, SIM kartı da düzgün takım. Şu an TL yüklemediğim için herhangi bir paketim yok. Orada da sadece faturasız hesaplar var. Sorunum ise gelen aramaların bana ulaşmaması, tanıdıklar sürekli açmadın diyor. Halbuki aramalar gelmiyor. Şimdi ben buradan çıksam herhangi bir cayma bedeli öder miyim?
Herhangi bir taahhütlü ve faturalı paketiniz yoksa cayma bedeli almazlar. Bende faturasız kullanıyordum direkt gittim Türk Telekom'a yeni hattımı aldım.

Herhangi bir taahhütlü ve faturalı paketiniz yoksa cayma bedeli almazlar. Bende faturasız kullanıyordum direkt gittim Türk Telekom'a yeni hattımı aldım.
Teşekkür ediyorum. Taahüt var mı yok mu emin değilim bana verilen evrakları kontrol etmem lazım. Eğer orada yoksa nasıl öğrenebilirim bunu?

Ben BİMCELL kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Çıkmak için 4551'e ıptal ve paketinizin adını yazarsanız çıkış sağlanıyor. Daha sonrasında istediğiniz operatöre geçebiliyorsunuz diye biliyorum. Kendim yapmıştım.

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Sorun da 4G baz istasyonundan uç bir sinyal geldiğinde onu kullanmaya çalışması. Sinyal yetmeyince de sürekli kopmalar yaşanıyor şebekede. Bazı bölgelerde 4G sıkıntılı. 3G'ye geçerseniz sorununuz çözülebilir.

Öncesinde Vodafone kullanıyordum ve orda da 4.5G kullanıyordum. Gayet de iyiydi. Şu an da 4.5G mevcut. Garip geldi...
Ben BİMCELL kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım. Çıkmak için 4551'e ıptal ve paketinizin adını yazarsanız çıkış sağlanıyor. Daha sonrasında istediğiniz operatöre geçebiliyorsunuz diye biliyorum. Kendim yapmıştım.
Herhangi bir paket yüklemedim. Sadece gelen aramalara cevap verebiliyorum ama maalesef o da mümkün olmuyor.

Numara taşıdıktan sonra, 3 ay süresince, başka operatöre numara taşıyamazsınız, diye biliyorum. Teknik sorunlar için çağrı merkezi ile görüşün.

Geri
Yukarı