Bimcell'in dost küçük paketi uygun mu?

Bütçe
45
Vodafone xsmall paketi var hocam 52 lira olması gerek. Sadece Online'dan sipariş verebilirsin bayiiden işlem yapamazsın. Faturalı değil fakat otomatik ödeme bağlamak zorundasın. Paket içeriği 5GB internet 1000 dakika 100 SMS +sınırsız WhatsApp interneti.

Eki Görüntüle 1469345

BİMCELL'in bu paketi günümüz şartlarına göre sizce uygun mu? 3GB az biliyorum ama bana yetiyor.

Turkcell ve Vodafone bayilerine numara taşımayı sordum, bu civardaki paketler sırasıyla 77 TL ve 67 TL'den başlıyormuş.

Farklı öneriniz varsa alabilirim. Faturasız tercihimdir, faturalı da olabilir. Teşekkürler :)

Bir göz atınız.

Eki Görüntüle 1469345

BİMCELL'in bu paketi günümüz şartlarına göre sizce uygun mu? 3GB az biliyorum ama bana yetiyor.

Turkcell ve Vodafone bayilerine numara taşımayı sordum, bu civardaki paketler sırasıyla 77 TL ve 67 TL'den başlıyormuş.

Farklı öneriniz varsa alabilirim. Faturasız tercihimdir, faturalı da olabilir. Teşekkürler :)

Turkcell bol 12 gibi paketlere bakın.

Bir göz atınız.
VESTELCELL Katlanan MiniTarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 60 TL’dir. Tarife kapsamında, VESTELCELL’lilerle yurt içi sınırsız konuşma, yurt içi her yöne 500 dakika , yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi cepten 3+3 GB* cepten internet kullanım hakkı verilecektir.
* Datanı İkiye Katla kampanyası detayları için tıklayınız.

Ücretlendirme

Eki Görüntüle 1469345

Hocam Vodafone kullanıyorum 15 GB'ye 64 TL veriyorum ama faturalı.

Geri
Yukarı