Bim'de 999 TL PS4

Bu cuma Bim'de PS4 999 TL.

İthalatçı firma garantisi varmış. Sizce alınır mı?

asd.jpg

Alınabilir ancak bu ilk seri sanırım. CUH 1216 modeli ve mat kasa olsaydı sabahın köründe gider kuyrukta olurdum. :D Ancak ilk çıkan modeli zaten 1.100 gibi bir fiyat internette de.

Alınabilir ancak bu ilk seri sanırım. CUH 1216 modeli ve mat kasa olsaydı sabahın köründe gider kuyrukta olurdum. :D Ancak ilk çıkan modeli zaten 1.100 gibi bir fiyat internette de.
En ucuz 1140 TL'ye buldum CUH 1216a modeli ilk modeli veya daha ucuzunu bulamadım ama arada 140 TL gibi bir fark var o paraya oyun alınır.

Ps olayına sadece God Of War oyunu için girmek istiyorum. Bilgisayar oyunu değil kendisi. Bir miktar para ayarladım umarım vakit dolana kadar tamamlama şansım olur. Eğer ki tamamlarsam buradan tekrar yazarım.

BİM aktüelde böyle bir kampanya hala gözükmüyor, sitesine bakabilirsiniz. Büyük ihtimalle sahte haber.

İşin komiği bu haber neredeyse bütün teknoloji haber sitelerinde yayınlandı. Palavra olması durumunda bu sitelerin ne kadar doğru haber yapabildiklerini göreceğiz.

BİM aktüelde böyle bir kampanya hala gözükmüyor, sitesine bakabilirsiniz. Büyük ihtimalle sahte haber.

İşin komiği bu haber neredeyse bütün teknoloji haber sitelerinde yayınlandı. Palavra olması durumunda bu sitelerin ne kadar doğru haber yapabildiklerini göreceğiz.
Bende baktım bir yerde BİM aktüelde yazmadığı halde yazıyormuş gibi haber yapmışlar. Bim Katalog Ürünleri! Bim Aktüel Ürünleri Arasında Plastation Yer Alıyor Mu? (Ajans Haber) bana doğru değil gibi geldi.

Geri
Yukarı