Elektronik BİM'de Ryzen 5 Notebook 8.499 TL

Ofis işleri için yapılmış bir bilgisayar, APU'lar oyun için fena olmasa da kimsenin yüksek beklentisi olmasın.

*Bu testten farklı sonuçlar çıkabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

720p Low GTA'da 50 FPS alır eğer 1 tane daha RAM eklemesi yaparsanız yani hem seyahat edeyim hem de düşük oyunlarda takılırım amacıyla sıfır alınır.

BİM'de satılıyorsa vardır bi' iş, hiç hayra alamet değil (!)

Cihazda ne yapacağına belli araştırmıştım bunu ben detaylı GTA 5 normal ayarlar 40-50 FPS veriyor internette R5 5500U AMD Radeon Graphics var oyun için eh işte çoğu oyunlarda 900p Low-medium oynuyorsun günlük kullanım gayet yeterli sadece bence RAM ile SSD yükseltin benden size tavsiye 256 bir 512 olsun en az RAM en az 12-16 olsun bence.

Yani.

Cihazda ne yapacağına belli araştırmıştım bunu ben detaylı GTA 5 normal ayarlar 40-50 FPS veriyor internette R5 5500U AMD Radeon Graphics var oyun için eh işte çoğu oyunlarda 900p Low-medium oynuyorsun günlük kullanım gayet yeterli sadece bence RAM ile SSD yükseltin benden size tavsiye 256 bir 512 olsun en az RAM en az 12-16 olsun bence.

GTA 5 1080p normal ayarlar yani milletin abarttığı gibi leş değil UHD Graphics filan öyle.

BİM'de satılıyorsa vardır bi' iş, hiç hayra alamet değil (!)

Yoo niye ben BİM'den kaç kere tablet aldım hepsi süper çıktı en az 2-3 yıl kullandım.

Bu sistem nerede satilıyordu?
GençerGaming'de satılıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı