BİM'de satılan SteelSeries Sensei Ten alınır mı?

MacPro66

Centipat
Daha fazla  
BİM'de satışa sunulan SteelSeries'in Sensei Ten mouse 600 TL'ye alınır mı? Ben Mac kullanıcısıyım aktif olarak Apple magic mouse 2 kullanıyorum. Mouse küçük olduğundan dolayı elimde ağrı yapıyor. Arada da Windows PC'den CS:GO tarzı FPS oyunlar oynuyorum. 600 TL'ye o fareyi almak mantıklı mı yoksa daha başka alternatif alabilir miyim?
Bütçem 600-900 TL arası.

Mümkünse Mac için yazılımı olan fare alın. Gözünüze kestirdiğiniz farenin resmi sitesinde yazılım indirme sayfasında görürsünüz Mac için yazılımı olup olmadığını.

BİM'de satışa sunulan SteelSeries'in Sensei Ten mouse 600 TL'ye alınır mı? Ben Mac kullanıcısıyım aktif olarak Apple magic mouse 2 kullanıyorum. Mouse küçük olduğundan dolayı elimde ağrı yapıyor. Arada da Windows PC'den CS:GO tarzı FPS oyunlar oynuyorum. 600 TL'ye o fareyi almak mantıklı mı yoksa daha başka alternatif alabilir miyim?
Bütçem 600-900 TL arası.

Bence çok iyi bir mouse. Fakat oyunlarda aim hızını arttırman için bence fiyatı yükseltip ASUS markasının veya başka markanın kablosuz mouse filan alabilirsin. Diyorsan kablolu aliyim diye bence al hocam.

Mümkünse Mac için yazılımı olan fare alın. Gözünüze kestirdiğiniz farenin resmi sitesinde yazılım indirme sayfasında görürsünüz Mac için yazılımı olup olmadığını.

Windows'tan da oyun oynuyormuş.

Tam 900TL verebilirseniz iyi bir tercih, ayrıca Wireless.

Son düzenleme:
Steelseries Engine Mac destekliyor:

Razer Synapse 3'ün Mac desteği yok ama Deathadder V2'nin dahili hafızası 5 adet profili kaydedebiliyor. Bazı özelleştirmeleri dahili hafızaya atamıyorsunuz ve bunu yazılım size uyararak belirtiyor kaydederken. Deathadder V2'yi alacaksanız Windows'lu bilgisayara Synapse 3'ü kurup oradan özelleştirebilirsiniz. Mac ya da başka bilgisayarda o profilleriniz fare ile aktif olarak devam eder.
Skatez, kablo hafifliği, optik anahtarının sorunsuzluğu, hafifliği, dahili hafızası ile Deathadder V2 daha iyi bir fare.
İncelemem:

Razer Deathadder V2 X'i önermem. Anahtarı optik anahtar değil ve pilli bir fare. Fare'nin ağırlığı Epey sitesinde 103 gram yazıyor. Buna pil dahil mi bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı