BİM'den hw aracı aldınız mı?

Evden koşarak çıktım 3 BİM gezdim yok galiba gelmemiş Bursa'ya ya da en azından Yıldırım'da yok galiba.
Çoğu mağazalara gelmiyor. Balıkesir merkezdeyim katologlarda olsa bile o gün ürünler gelmiyor. Okul,dershane çıkışı yol üstünde oluyor marketler uğruyorum ama gelmiyorlar. Belirli birkaç mağazaya geliyor bu katalog ürünleri. Burada böyle başka illerde nasıldır bilmem.

Personel çalışan olarak şunu diyeyim mahalle aralarındaki BİM'lere göz atın genellikle salı ve cuma spotlarına geliyor hw araçları kalıyor geçen haftadan kalan tekli hw aracı bile kaldı bizde 3'lü olan da gelmişti o da aynı şekil 2 3 hafta sonra alınmıştı.

Değerli falan değil hocam. Girdiğiniz 5 mağazadan 3'ünde bulabilirsiniz ama ben şahsen güzel buluyorum.

Evet değerli değilmiş ama gideri var en azından. Araba koleksiyonu yapan arkadaşlar sadece hw mi yoksa başka markaları da kullanıyor musunuz? Bir de macthbox nedir hwden farkı var mı aynı markanın diye biliyorum.

Güncelleme elimde 1000 liralık Ferrari Shell varmış sıkıntı şurada ben bunun içinden geçtim her yeri aşınmış. :(
Fotoğrafını belki birazdan atarım.

@Wosky @zireaelon @Talha izgi @M2 Vidası @berat3636

1705507807949.png

Hocalarım ben bunun üstünü boyamışım aseonla filan geçer mi yoksa aşınır mı? Bir de boyamak için kendim modifiye etmek için ne boyası kullanabilirim?

Son düzenleme:
BİM'e dün gelmiş. Koleksiyon yapan biri değilim ama merak ettim. Ben de aldım. Sunucu hata veriyor gösteremiyorum. Modeli atayım en iyisi.
Sizler de aldıysanız atabilirsiniz. Ben anı olsun diye aldım çok mu değersiz?

Herhangi bir yerde bulabilirsin bundan, ff olması dışında olayı yok.

Evet değerli değilmiş ama gideri var en azından. Araba koleksiyonu yapan arkadaşlar sadece hw mi yoksa başka markaları da kullanıyor musunuz? Bir de macthbox nedir hwden farkı var mı aynı markanın diye biliyorum.

Güncelleme elimde 1000 liralık Ferrari Shell varmış sıkıntı şurada ben bunun içinden geçtim her yeri aşınmış. :(
Fotoğrafını belki birazdan atarım.

@Wosky @zireaelon @Talha izgi @M2 Vidası @berat3636

Eki Görüntüle 2087604

Hocalarım ben bunun üstünü boyamışım aseonla filan geçer mi yoksa aşınır mı? Bir de boyamak için kendim modifiye etmek için ne boyası kullanabilirim?
Bende de var bundan. 12 sene önce falan almıştım galiba. Bu kadar değerli olduğunu sanmıyorum. Benimki de çizik içinde. Hala sergiliyorum rafımda diğer Ferrari'ler ile birlikte duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı