BİM'den Razer Abyssus ve Goliathus Alınır mı?

30Tl daha ver Rampage Shine al daha çok mutlu olursun.
Sahte Apple ürünleri satan bir mağazadan bahsediyoruz.
Sahte olsa şuna da bu satışı yapamazdı kapatılmış olurdu ve sahte dediğiniz üründen bir adet 2M bir adet 1M be kulaklık aldım ve şuan telefonumda sıkıntısız kullanıyorum biliyorsunuz Apple cihazlara sahte ürün takınca uyarı verir ama ben hiç o uyarıyı almadım ve kulaklık da gayet kaliteli bence Apple firmasının BİM'e attığı bir iftiradan başka bir şey değil sebebi de milletin Apple'dan almak yerine ordan ucuza alıp Apple'e kazandırdığı karın azalması.

@Silinen üye Mousepad hakkında iyi konuşmuş gerçekten. Bence de o kadar fark etmez. Pahalı mousepad kullanan birine sormak daha doğrusu hem pahalı hem ucuz mousepad kullanan birine sormak daha mantıklı olur. Böyle bir konu açılmıştı zaten. Orada da öyle yazmıştılar.

Ucuz mousepad alıp FPS oynayacağına masaya koy oyna daha iyi en azından padsiz oynuyorum dersin. Kaliteli mousepad en az mouse kadar önemli daha da bir şey yazmayacağım.

Ucuz mousepad alıp FPS oynayacağına masaya koy oyna daha iyi en azından padsiz oynuyorum dersin. Kaliteli mousepad en az mouse kadar önemli daha da bir şey yazmayacağım.
Peki. Daha iyi bilirsiniz çünkü pahalı mousepad kullanmadım. O zaman QcK almak daha mantıklı olur.
Siyah renginin ucuz olmasının sebebi soyulması diye duydum.
O konuda bir şey söyleyemeyeceğim.

30Tl daha ver Rampage Shine al daha çok mutlu olursun.
Sahte Apple ürünleri satan bir mağazadan bahsediyoruz.
BİM bu konuyla alakalı açıklamayı yaptı. Sahte olmuş olsa Apple gerekli hukuksal işlemleri zaten yapardı. Ayrıca önceki dönemlerde iPhone 6'dan X'ine kadar her modeli getirip sattılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı