BİM'den Rival 110 alınır mı?

ucserin

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar, belki biliyorsunuzdur yarın BİM'e Steelseries Rival 110 gelecek. Piyasa değerinin altında sizce alınır mı CS:GO için? Ben bu fiyat aralığında bir de G102 buldum ama mağazada denediğimde elime küçük geldi sizde bu elime oturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oturacağını düşünüyorum. G102'den daha büyük bir mouse. Bence alınır. Ben de alacağım.

images.jpeg

Tutuş şeklin ne?
Ayrıca kaliteli bir mouse. Bende G402 var ama yedek mouseum olmadığı için alacağım.

Tutuş şeklinize uygun, alınır.

Arkadaslar ben de dusunuyorum almayi laptop almadan once ucuz ve kaliteli olmasi isime gelir. Siz ne diyorsunuz bu konu da? Kullanan arkadaslar var mi?

Arkadaslar ben de dusunuyorum almayi laptop almadan once ucuz ve kaliteli olmasi isime gelir. Siz ne diyorsunuz bu konu da? Kullanan arkadaslar var mi?
Kaliteli bir mouse, alabilirsin. Daha önce kullanmadım ama internette çok iyi yorumlar alan hiç bir şey kötü çıkmadı şu ana kadar :)

Merhabalar arkadaşlar, belki biliyorsunuzdur yarın BİM'e Steelseries Rival 110 gelecek. Piyasa değerinin altında sizce alınır mı CS:GO için? Ben bu fiyat aralığında bir de G102 buldum ama mağazada denediğimde elime küçük geldi sizde bu elime oturur mu?
Arkadaşlar yorumlarınız için sağolun bim açılır açılmaz koşa koşa gittim aldım ilk izlenimim güzel kaliteli bir mouse gibi duruyor ama hayırlısı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı