BİM'den Steam cüzdan kodu almak

Abuzertr

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm. Ben BİM'den 10 TL'lik Steam cüzdan kodu almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla telefon numarası istiyorlar. Telefon numarası neden istiyorlar, telefon yerine Gmail verilebilir mi?
Bir de ben numaramı verdiğimde telefon faturasına herhangi bir işlem yansır mı? Cevaplarsanız sevinirim. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın forumda yeniyim.

Selamünaleyküm. Ben BİM'den 10 TL'lik Steam cüzdan kodu almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla telefon numarası istiyorlar. Telefon numarası neden istiyorlar, telefon yerine Gmail verilebilir mi?
Bir de ben numaramı verdiğimde telefon faturasına herhangi bir işlem yansır mı? Cevaplarsanız sevinirim. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın forumda yeniyim.
Telefon vermenizin nedeni, kodun telefona gönderilmesi. Gmail veremezsiniz diye biliyorum.

Kodu telefon numaranıza yolluyor diye biliyorum ama.

BİM'den 5 tane almıştım Steam cüzdan kodu, kontrol etme diye bir şey olmadığı için direk gönderdiler kodu telefona, aldım girdim 2 tanesi çalışmadı 3Ü çalıştı, iade istediğimde ise Steam kodları aldığınız itibaren sizin sorumluluğunuzdadır, deyip geri eve gönderdiler peki ben ne yapmalıyım bu durumda :D?

Telefon numarası niye istiyorlar bilmiyorum. Fakat sağa sola dağıtıyorlar orası kesin. SMS ile farklı yerlerden mesajlar geliyor.

Hocam sizde benim gibi ailenizden gizli alıyorsunuz. :D Bende ilk aldığımda faturaya yansıyacak diye çok korkmuştum ama sadece telefonuna BİM'den kod geliyor. Onun dışında korkmanıza tedirgin olmanıza gerek yok. :)
Gmail ile vermiyorlar. Sadece telefon numarası istiyorlar. Faturaya yansımıyor.

Hocam sizde benim gibi ailenizden gizli alıyorsunuz. :D bende ilk aldığımda faturaya yansıyacak diye çok korkmuştum ama sadece telefonuna BİM'den kod geliyor. Onun dışında korkmanıza tedirgin olmanıza gerek yok. :)

Yok ben gizli almıyorum. İninal ile alıyorum. Telefon numaranı bazı yerlere verince şirketlere dağıtıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı