Bim'e 350 TL'ye gelecek Steelseries Arctis 1 alınır mı?

1610010110113.png

Bilgilenmek amacıyla SteelSeries Türkiye'ye sordum ve outlet olmadığın söyledi. Bilginiz olsun...

Bende alacağım nasip olursada acaba kablosu zamanla deforme olur mu acaba 3.5 mm Jack girişli ya kablosu fazla kalın değil kullanan varsa yazabilirmi

Rampage Drop Plus daha iyi olabilir. Arctis 1 de iyidir. Bu bütçede alınabilir.
Hocam konuyu açarken alt kısımda benzer konular çıkmıyor mu? Bu konudan bir sürü açıldı.
Steelseries varken Rampage daha iyi demek mi,diyecek bişey bulamadım doğrusu.

Steelseries varken Rampage daha iyi demek mi,diyecek bişey bulamadım doğrusu.
Drop Plus'ın hakkını yemiyelim lütfen kendisi çok iyi kulaklık her ne kadar Rampage markası olsa da Rampage markası basılsa da üstüne iyi bir kulaklık. Bazı yönleri SteelSeries Arctis 1'den çok daha iyi ama gelin görün ki ben de SteelSeries tarafındayım piyasa değerine göre çok iyi indirim yemiş. Onu almayı planlıyorum.

Drop Plus'ın hakkını yemiyelim lütfen kendisi çok iyi kulaklık her ne kadar Rampage markası olsa da Rampage markası basılsa da üstüne iyi bir kulaklık. Bazı yönleri SteelSeries Arctis 1'den çok daha iyi ama gelin görün ki ben de SteelSeries tarafındayım piyasa değerine göre çok iyi indirim yemiş. Onu almayı planlıyorum.
Bizat arkadaşım logich den Rampage drop aldı bu nasıl kulaklık bu kadar dandik birşey görmedim diyerek yarın geri iade etti. Burda Rampag,Gamepower, dan başka ürün kulanmayıp,sadece kendi kulandığını tavsiye edenler yorum yapıyor malesef.
Rampage'in tüm ürünleri kalitesiz değil.
Bana kalırsa koltuğu dışında hepsi kalitesiz.

Bizat arkadaşım logich den Rampage drop aldı bu nasıl kulaklık bu kadar dandik birşey görmedim diyerek yarın geri iade etti. Burda Rampag,Gamepower, dan başka ürün kulanmayıp,sadece kendi kulandığını tavsiye edenler yorum yapıyor malesef.

Bana kalırsa koltuğu dışında hepsi kalitesiz.
Teknoloji bir noktada şans işi. Ben de kolay kolay Rampage veya Gamepower ürünü önermem ama her markanın her ürünü kötü olacak diye bir şey yok. Rampage tarafında şuana kadar belki de sadece Drop Plus modelini tavsiye etmişimdir o da dediğim gibi iyi bir kulaklık olduğu için. Şahsen ben 2buçuk yıldır Rampage kulaklık kullanıyorum kullandığım kulaklığı önerir miyim? Asla önermem. Şimdi memnum kalmadığım kulaklığın markası Rampage diye " Rampage alınmaz abi kalitesiz " gibi bir ithamda bulunur muyum? Bulunmam.

Geri
Yukarı