BİM'e gelecek olan HP laptop alınır mı?

Bütçe
12000
Arkadaşlar selam. Dış ticaret elemanına vereceğimiz bir laptop arıyoruz. İnternette hızlı dolaşmak mail atmak bazı Word Excel gibi uygulamaları çalıştırmak PDF ile alakalı bu işlemleri yapacak laptop arıyoruz. Attığım laptop nasıl? Ek olarak 12 bin bütçe.

Eki Görüntüle 1966059

İn TL fiyat bandında hangi laptopu önerirsiniz?
Dostum burada atılanlar arasında 2 gb ekran kartı olan tek benim attığım var bi bak derim eminim memnun kalırsın.

Arkadaşlar selam. Dış ticaret elemanına vereceğimiz bir laptop arıyoruz. İnternette hızlı dolaşmak mail atmak bazı Word Excel gibi uygulamaları çalıştırmak PDF ile alakalı bu işlemleri yapacak laptop arıyoruz. Attığım laptop nasıl? Ek olarak 12 bin bütçe.

Eki Görüntüle 1966059

Hocam bu laptop yazılım için uygunmudur ben yazılıma başlamayı düşünüyorum

Eki Görüntüle 1966059

Hocam bunda Windows yüklü geliyor. Sen bence buna extradan para verme. Fredoos al. Kendin yüklersin. Aradaki farka daha iyisini alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı