BİM'e retro atariler geliyor

birinci olarak, siz büyük ihtimalle bunları görecek yaştan bile geçmemişsinizdir.
İnsanların zevklerine, duygularına, veya isteklerine karışmayın.
Eski duygularına kavuşmak, nostalji yaşamak, oynamak isteyen olabilir. Size ne kardeşim!

Ben kendi görüşümü belirttim. Kimse benim burada gereksiz yazdığımı görüp almaktan vazgeçecek değil. Ayrıca siz ; kurduğunuz cümlede bile insanların zevklerine, duygularına veya isteklerine karışmayın lafını söylerken benim görüşüme karışıyosunuz.

Birinci olarak, siz büyük ihtimalle bunları görecek yaştan bile geçmemişsinizdir.
İnsanların zevklerine, duygularına, veya isteklerine karışmayın.
Eski duygularına kavuşmak, nostalji yaşamak, oynamak isteyen olabilir. Size ne kardeşim!
Dostum öncelikle 25 yaşımdayım onu belirteyim.
Çocukken çok kullanırdım çünkü başka alternatifim yoktu.
Tabi herkesin kendi parası ona bişey diyemem ama gidip BİM' in yan sanayi sattığı maldan almaktansa zamanının efsanelerinden bulup 2. el almak daha mantıklı.
Benim asıl kast ettiğim oyun oynamak amaçlı alacak insanlardı kusura bakmayın belirtmedim onun haricinde süs için gidip bunlara para vermek parayı çöpe atmak olur.
Sahibinden gibi platformlarda orjinal ürünler satanlarvar onlardan alıp dekorasyon amaçlı kullanılabilir.
Kendimde dekorasyon amaçlı analog fotoğraf makinesi bulunduruyorum rafımda neredeyse 50 senelik, Buna benzer şuan satılan şipşak makinelerde var ama onlara da para vermeyi gereksiz buluyorum madem nostaji yaşayacaksın eski, orjinal olanları al.

Son düzenleme:
Dostum öncelikle 25 yaşımdayım onu belirteyim.
Çocukken çok kullanırdım çünkü başka alternatifim yoktu.
Tabi herkesin kendi parası ona bişey diyemem ama gidip BİM' in yan saniyi sattığı maldan almaktansa zamanının efsanelerinden bulup 2. el almak daha mantıklı.
Benim asıl kast ettiğim oyun oynamak amaçlı alacak insanlardı kusura bakmayın belirtmedim onun haricinde süs için gidip bunlara para vermek parayı çöpe atmak olur.
Sahibinden gibi platformlarda orjinal ürünler satanlarvar onlardan alıp dekorasyon amaçlı kullanılabilir.
Kendimde dekorasyon amaçlı analog fotoğraf makinesi bulunduruyorum rafımda neredeyse 50 senelik, Buna benzer şuan satılan şipşak makinelerde var ama onlara da para vermeyi gereksiz buluyorum madem nostaji yaşayacaksın eski, orjinal olanları al.
Anlayışın için teşekkür ederim, bulamayan olabilir bu arada 2. el olanları. Bulsa bile onlar da yine kazık fiyatta oluyor genelde.

Polo Smart Atari (NES) çok güzel duruyor. Alırım muhtemelen. Canım sıkıldıkça oynarım, geriye kalan zamanlarda da süs eşyası görevi görür. SUP ürünü ben de vardı, biraz narin bir ürün. Elimden düşünce ses sorunları ve ekran sorunları başlamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı