Binada DSL yerine Ethernet girişi var

Rica ederim. Turkcell Superonline PPPoE bilgilerini paylaşmıyor FTTB ve FTTH fiber altyapı da bilgin olsun. Onların vereceği Huawei router ile çıkarsın. Lakin Huawei'nin yazılımını kırıp bazı kullanıcılar o bilgileri öyle ediniyor ve istediği marka router alıp ayarı yapıp sorunsuz kullanıyor. Ben ilk başta Türk Telekom ve TurkNet mantığı ile dedim Keenetic'i alırsın diye de. Superonline dediğinde almamanı öneririm, o bilgileri edinmediğin sürece.

Bana o bilgileri çok rahat şekilde verdiler nedense ve bilgisayarımı PPPoE bağlayıp kullanıyorum.

Tak airties’ı WAN’a tak ve otomatik yapacak mı ayarı. Eğer manuel yapacaksan Pppoe bilgilerini biliyor musun? Bilmiyorsan internete çıkamazsın. Onların vereceği Router’ı bekleyeceksin müşteri hizmetlerini arayıpta.
Airteis adls miş ben ise vdsl kullanıyorum olmadı o

Bana o bilgileri çok rahat şekilde verdiler nedense ve bilgisayarımı PPPoE bağlayıp kullanıyorum.

Airteis adls miş ben ise vdsl kullanıyorum olmadı o
Ethernet dediğiniz için biz FTTH ve FTTB olarak algıladık. ADSL ve VDSL RJ11 girişli oluyor. Türkcell size ondan dolayı vermiştir PPPoE bilgilerini. Fiber kullanıcılarına ne yazık ki vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı