Binali Yıldırım: 1.5 milyar din kardeşimizin sorumluluğu bize ait

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din onlara gelmesine rağmen bu kadar sahiplenmeyen araplar: Tabii efendim.

Din onlara gelseydi Hristiyan'lar niye sahiplendi dunyadaki butun her haltta kendilerini savunuyorlar hamilik baska bir şey din inanan insan icindir arabi ermenisi yahudisi turku olmaz hala bu bagnaz kafadasiniz. Savundugunuz bagnazlik icinde siz bulunuyorsunuz.

Din onlara gelseydi Hristiyan'lar niye sahiplendi dunyadaki butun her haltta kendilerini savunuyorlar hamilik baska bir şey din inanan insan icindir arabi ermenisi yahudisi turku olmaz hala bu bagnaz kafadasiniz. Savundugunuz bagnazlik icinde siz bulunuyorsunuz.
Din Arap toplumuna geldi hocam. Türk toplumuna gelmedi.
Din onlara gelmedi tüm insanlığa geldi.
Din Arap toplumuna geldi.

Adamlarda papa var haç her sarkida her şeyde dovmelerinde bile kullaniliyor krallari kraliceleri var biz de hala bu saçma insanlarla ugrasiyoruz dunyadan bir haber.
Din Arap toplumuna geldi hocam. Türk toplumuna gelmedi.

Din Arap toplumuna geldi.

Din Arap toplumuna geldi İngiliz Hristiyan İtalyan Hristiyan Norveç Hristiyan Rusya Hristiyan Amerika Hristiyan haklisin sende.

Umarım din kardeşi tabirinin anayasada bulunan ''Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devletidir.'' 2 maddeyle çelişkili olduğunu düşünen tek ben değilimdir .

Kaynak

Adamlarda papa var haç her sarkida her şeyde dovmelerinde bile kullaniliyor krallari kraliceleri var biz de hala bu saçma insanlarla ugrasiyoruz dunyadan bir haber.

Din Arap toplumuna geldi İngiliz Hristiyan İtalyan Hristiyan Norveç Hristiyan Rusya Hristiyan Amerika Hristiyan haklisin sende.
Dostum sen ne anlatıyorsun? A0 Türkçe ile konuşma lütfen. Söylediğin hiç bir cümleyi anlamıyorum.

Yapılabilecek bütün entelektüel eleştrileri yaptık bundan sonra ana avrat küfür edeceğiz artık.

Dostum sen ne anlatıyorsun? A0 Türkçe ile konuşma lütfen. Söylediğin hiçbir cümleyi anlamıyorum.

İşine gelmiyordur dostum işine.
İşine gelmiyordur dostum işine.

Durum belli şu an dunyada corona ile devletlerin eli kolu bagli kaldigini gorduk çıkacak bir kitlikda çıkacak kuresel bir savasda ne cumhuriyet rejimi kalir ne de şu anki savunulan ya da savunulmayan ideolojiler her şey degisir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı