Binance 150TL kampanyasında hesap açıp parayı çekmek

EmirElÇapo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Instagram'de Full görüyorum Binance kampanyalarını bir hesap açıp sadece o parayı çeksek sonradan o hesapta işlem yapılmadıgı ıcın falan bir sıkıntı oluyor mu bir de parayı almak için şarta gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradağın cevap değil ama sadece bilgilendirmek ve kendi yorumumu katmak istedim.
Bildiğim kadarıyla hesap açarken TC kimlik numaranı vermen gerekiyor. 150 TL kazanmak için bilgilerimi vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Aradağın cevap değil ama sadece bilgilendirmek ve kendi yorumumu katmak istedim.
Bildiğim kadarıyla hesap açarken TC kimlik numaranı vermen gerekiyor. 150 TL kazanmak için bilgilerimi vermenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum.
Hocam zaten isteyen 10TL verip istediğinin bilgisine ulaşır.

binance değilde bitexen veriyor ben cektim 86 tl civarıydı bişey olmaz 2015 den beri aktşf olarak 7-8 kripto borsası kullanıyorum mşnşngten dolayıç sayısız borsayada üye olmuşumdur bişey olmadı bugüne kadar. Parayı almak icin siteye 1 tl lik bir para yatırma yapıp onaylanınca hepsini çekebilirsiniz.
Bu şekilde dağıtım yapan çok fazla borsa var bugğne kadarda hiçbirinde sorun yaşamadım.

Ücretsiz bir şekilde sadece kimlik ve adres vererek para mı kazanıyoruz yani tam olarak nasıl oluyor?

Geri
Yukarı