Binance 2 faktörlü doğrulamaya erişilemezsen hesap nasıl kurtarılır?

Nnec000000

Femtopat
Daha fazla  
Binance ilk oturum açtığımda F2A Google doğrulama uygulamasından bana bir anahtar verdi. Telefonumu değiştirdiğim sebeple kodu kaybettim ve içeride param kaldı. O parayı geri çekmek için kod gerekli. Ne yaptımsa paramı çekemedim. Fakat Binance'e postamdır, telefon numarasıdır, şifresidir, her şeyi biliyorum. Bir kod yüzünden işlem yapamıyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı yolla açma vardır SMS denedin mi? Görseldeki şeye bastınmı ne çıkıyor.
Ekran Görüntüsü (53)_LI.jpg

Kalınitalikayrıntılı düzenleme…
Listekonumlama.
  • Sola yasla.
  • Ortala
  • Sağa yasla.
  • İki yana yasla.
Paragraf biçimi.
Bağlantı ekleifadelersatıriçi kodkoddiğerayrıntılı düzenleme…
Biçimlendirmeyi kaldırbb kod düzenlemesiayrıntılı düzenleme…
Önizleme.
Yazı boyutualtı çiziliyazı rengiüstü çizili.
Yatay çizgi eklemedyagaleri yerleştirtablo ekle.
Geri alyineletaslaklar.

Farklı yolla açma vardır SMS denedin mi? Görseldeki şeye bastınmı ne çıkıyor.Eki Görüntüle 1014391

Dediğin yolu izleyip Key'i aldım fakat TR Binance için ayır bir kod daha istiyor o olmadan çekemiyorum para trbinance hesabımda. Global koduna ulaşılıyor aynı yolu TR Binance'de izleyemiyorum.

Destekle iletişime geçmek şart bu durumda.

Şaka gibi adamların canlı desteği yok.

Binance kullanıyorsan hiçbir bilgiyi kaybetmemen lazım. Maalesef site bu yönden çok kötü. Birisini yanlış girersen ya da kaybedersen şansına küs canlı destekleri yok :D. Daha önce yaşamıştım şifremi unuttum diye geri dönüşü 2 ay sonra aldım. Şifre sıfırlama ya başka bir olayı yok yani. İnanılmaz gerçekten. Tek çözüm önerim mail atıp beklemen.

Dediğin yolu izleyip Key'i aldım fakat TR Binance için ayır bir kod daha istiyor o olmadan çekemiyorum para trbinance hesabımda. Global koduna ulaşılıyor aynı yolu TR Binance'de izleyemiyorum.

Ayrı kodlar alman gerek Google authenticator her ikisi içinde ayarlardan eklemelisin, kod u alırken birimin üzerinde TR yazar.

TR Binance borsasından anahtara ulaşamıyorum diye bir seçenek yok oysaki Binance global da var anlayamıyorum çok bunaldım o anahtar olmadan uygulamadan eklenmiyor.

Hocam PC'den girerseniz çıkıyor uygulamayı bilmiyorum. Google'dan girin PC yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı