Binance başka bir hesaptan coin gönderimi nasıl olur?

Canzosi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yurt dışındaki halam ülkemizde PayPal olmadığı için bana para göndermek istiyor coin olarak gönderelim dedi cüzdan paylaş falan dedi ama ben nasıl yapabileceğimi bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı? Edit: 18 yaş üstü ve Binance hesabım var.

Binance uygulamasindan ekran görüntüsü alamıyorum fakat spot cüzdanınızda deposit seçeneği var buraya tıklayıp hangi coin yatıracaksa halanız o coinin spot cüzdan adresini alıyorsunuz ve halanıza iban verir gibi veriyorsunuz.

Bu arada her coinin fee si farklı olabilir buna dikkat edin boş yere fee kesilmesin busd veya bnb olarak gönderirse sizin için avantajlı olur tahminim.

Aslında basit ama anlatması uzun. Bu yüzden YouTube'dan Binance kripto transfer diye aratırsan detaylica anlatan videolar bulursun. Ayrıca gönderilecek coine ve networke dikkat et bazıları çok fazla komisyon kesiyor. Binance üzerinden coini aldığında parayı cekmen içinse Binance TR de hesap açman lazım. Oraya transfer edip oradan banka hesabına çekebilirsin.

Şimdi USDT üzerinden gönderecekse benim tavsiyem tron yani trc20 ağı üzrerinden gönderilmesini tavsiye ederim.

Onuda hesabınızdan yatır kısmından (tether) seçin tron trc20 ağını seçerek oradaki adresi akrabanıza gönderin yanlış hatırlamıyorsam 5 dolar üzerini gönderebilirler.

Wallet address atar mısın diyor o nedir?

Şimdi USDT üzerinden gönderecekse benim tavsiyem tron yani trc20 ağı üzrerinden gönderilmesini tavsiye ederim.

Onuda hesabınızdan yatır kısmından (tether) seçin tron trc20 ağını seçerek oradaki adresi akrabanıza gönderin yanlış hatırlamıyorsam 5 dolar üzerini gönderebilirler

Aslında basit ama anlatması uzun. Bu yüzden YouTube'dan Binance kripto transfer diye aratırsan detaylica anlatan videolar bulursun. Ayrıca gönderilecek coine ve networke dikkat et bazıları çok fazla komisyon kesiyor. Binance üzerinden coini aldığında parayı cekmen içinse Binance TR de hesap açman lazım. Oraya transfer edip oradan banka hesabına çekebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dördüncü dakikadan sonrası sizin konuyu ilgilendiriyor. Öncesi göndermeyi anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dördüncü dakikadan sonrası sizin konuyu ilgilendiriyor. Öncesi göndermeyi anlatıyor.
çok teşekkürler çözdüm işi

Yeni konular

Geri
Yukarı