Binance dalgalanmalı MH çözüldü

🤔 Evet o dediğin de doğru ya, bizim programdaki poolrateyi sistemde dalgalandırarak eşitliyor desek tutar mı ki :D
Hocam ben hic bi sekilde anlamlandiramiyorum, dedigin gibi olsa en son odemeler listesinde 24 saatlik ortalama bizim minerda gordugumuz gibi olurdu her turku kendi kafasina gore ortalama aliyor diyicem artik nerdeyse :D

Biraz once sunu fark ettim, trm yi calistirinca binance pool nicehash stratum ayari yapiyor falan. Binance pool acaba nicehash'e aktariyor falan o yuzden mi boyle sacmalik oluyor. İlk gorsel binance pool'a bagli, ikinci gorsel ethermine'a bagli.

Binance pool tespit edildi diyip nicehash stratum falan ayari yapiyor. Ethermine'da ethproxy diyor.

Eger binance pool nicehash'e falan aktariyor falansa; bizden binance pool'a binance pool'dan nicehash'e gecerken mutlaka arada cok fazla kayip oluyordur diye dusunuyorum...

Dosya Ekleri

• 20210405_005501.jpg
    20210405_005501.jpg
    401,7 KB · Görüntüleme: 45
  • 20210405_005517.jpg
    20210405_005517.jpg
    347,1 KB · Görüntüleme: 40
Hocam ben hic bi sekilde anlamlandiramiyorum, dedigin gibi olsa en son odemeler listesinde 24 saatlik ortalama bizim minerda gordugumuz gibi olurdu her turku kendi kafasina gore ortalama aliyor diyicem artik nerdeyse :D

Biraz once sunu fark ettim, trm yi calistirinca binance pool nicehash stratum ayari yapiyor falan. Binance pool acaba nicehash'e aktariyor falan o yuzden mi boyle sacmalik oluyor. İlk gorsel binance pool'a bagli, ikinci gorsel ethermine'a bagli.

Binance pool tespit edildi diyip nicehash stratum falan ayari yapiyor. Ethermine'da ethproxy diyor.

Eger binance pool nicehash'e falan aktariyor falansa; bizden binance pool'a binance pool'dan nicehash'e gecerken mutlaka arada cok fazla kayip oluyordur diye dusunuyorum...
Anaa hiç dikkat etmemiştim, bir arkadaş vardı o da Binancenin bizi başka poola yönlendirip kazım yaptırdığını düşünüyordu. Belki de bu kadar kısıtlı istatistik olmasının sebebi budur?
@73083

Nicehash bildiğim kadarıyla kazım gücünüzü kiraladığınız bir platform, ama tam olarak bilgi sahibi değilim. Bilenler aydınlatabilirse memnun oluruz

Evet o konuyu ben de gordum. Biraz once dikkatimi cekti benim de.
Nicehash evet kazim gucu kiraladigin veya kazim gucunu kiraya verdigin bi sistem. İlk basladigimda orayi kullanmistim. Sonradan havuz sistemine gectim.
Yani eger bu dogruysa dedigim gibi, ordan oraya derken dusuk mh gormemizin sebebi bu olabilir diye dusunuyorum.
Bu noktada ethermine'i tercih etmek daha mantikli olabilir fakat pplns odeme sistemi bizim gibi dusuk kazim gucu olanlar icin uygun mu onu tartismak gerek...

Evet o konuyu ben de gordum. Biraz once dikkatimi cekti benim de.
Nicehash evet kazim gucu kiraladigin veya kazim gucunu kiraya verdigin bi sistem. İlk basladigimda orayi kullanmistim. Sonradan havuz sistemine gectim.
Yani eger bu dogruysa dedigim gibi, ordan oraya derken dusuk mh gormemizin sebebi bu olabilir diye dusunuyorum.
Bu noktada ethermine'i tercih etmek daha mantikli olabilir fakat pplns odeme sistemi bizim gibi dusuk kazim gucu olanlar icin uygun mu onu tartismak gerek...
Nicehashda nasıl oluyor? Direk sistemin gösterdiği rate üzerinden mi ödeme alınıyor yoksa yine mining programıyla kazım mı yapıyorsun?
Cruxpool ben buraya geçtim şimdi işte bu gece 3'e kadar deneyeceğim eğer 3h ortalaması isabetli olursa 10 gün ödeme beklerim ne olacak sanki binancede eth al satı yapmıyorum zaten

Dashboardı da gayet açıklayıcı
1617574864955.png

Buradaki değerler son 3 saat kazım ortalamasına göre hesaplanıyor benim sistem kapalıydı ondan doğru sonuç göstermiyor

1617574998262.png

Kendi ozel yazilimi var, icinde trm gibi phoenix gibi minerlari barindiriyor. Kendi yazilimini calistiriyosun, yazilim senin icin en karli mineri calistirip kazim yaptiriyor. Kazim gucu karsiliginda btc odemesi aliyorsun nicehash hesabina. 0.001 btc oldugunda da herhangi bir cuzdana aktariyorsun.

Cruxpool'un odeme sistemi nedir pps mi pplns mi

Hocam binance günlük ortalamanıza göre para vermiyor. Kabul edilen işlemleriniz + blok kazanma ödülleri - havuz komisyonu.

Burda gördüğünüz değerler tahmini hesaplamayı yansıtıyor,
Açıklaması da burda;

1617575645235.png

Kendi ozel yazilimi var, icinde trm gibi phoenix gibi minerlari barindiriyor. Kendi yazilimini calistiriyosun, yazilim senin icin en karli mineri calistirip kazim yaptiriyor. Kazim gucu karsiliginda btc odemesi aliyorsun nicehash hesabina. 0.001 btc oldugunda da herhangi bir cuzdana aktariyorsun.

Cruxpool'un odeme sistemi nedir pps mi pplns mi
PPS+
Hocam binance günlük ortalamanıza göre para vermiyor. Kabul edilen işlemleriniz + blok kazanma ödülleri - havuz komisyonu.

Açıklaması da burda;

Eki Görüntüle 958111
Benim tahmini gelirlerim hiçbir zaman tutmadı zaten iki katı falan geliyordu hep

Açıklaması da burda;

Eki Görüntüle 958111
Kazanclar kisminda gunluk madencilik gucunu belirtmelerinin sebebi tam olarak ne peki hocam.?

Geri
Yukarı