Binance "doğrulama başarısız lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası

HakanAydn

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar benim için çok önemli bir konu yardımcı olursanız çok sevinirim. Binance.com'da 1 yıldır alım-satım yapıyorum. Ben girdiğim zaman Enpara ile kolayca para aktarılıp çekiliyordu. Fakat şu sıralar paramın bir kısmını çekmek istediğimde, BinanceTR'ye tıklıyorum ve TR'ye global hesapla giriş yapıyorum. Yani yukarıdaki sekme "Binance.com ile açın" sekmesine tıklayarak. Daha sonra açılan TR hesabımda kimlik doğrulama istiyor ve seviye 1 kısmındaki bilgileri defalarca kez doğru girmeme rağmen "doğrulama başarısız lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası alıyorum.

Destek ile iletişime geçin yardımcı olurlar.

Destek ile iletişime geçin yardımcı olurlar.
Merhabalar!

Mesajınız için teşekkür ederiz. Destek taleplerinizi şu an için yalnızca canlı destek uygulaması üzerinden alabiliyoruz. Lütfen aşağıdaki bağlantı üzerinden destek ekibimizle iletişime geçiniz:

Binance TR

Alternatif olarak, Binance TR mobil uygulaması üzerinden Destek > Destek Merkezi menüsüne giderek de destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Binance TR Destek Ekibi

Not: Bu otomatik bir mesajdır, lütfen bu mesaja cevap vermeyiniz.

Bana bu maili gönderdi destek ekibi.
Yani Chat ekranına gönderiyor. Orada da bir şey çözemiyorum bot olduğu için

Merhabalar!

Mesajınız için teşekkür ederiz. Destek taleplerinizi şu an için yalnızca canlı destek uygulaması üzerinden alabiliyoruz. Lütfen aşağıdaki bağlantı üzerinden destek ekibimizle iletişime geçiniz:

Binance TR

Alternatif olarak, Binance TR mobil uygulaması üzerinden Destek > Destek Merkezi menüsüne giderek de destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Binance TR Destek Ekibi

Yani Chat ekranına gönderiyor. Orada da bir şey çözemiyorum bot olduğu için
Chat ekrandaki bot geçilmiyor mu?

Merhabalar!

Binance TR

Alternatif olarak, Binance TR mobil uygulaması üzerinden destek > destek merkezi menüsüne giderek de destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Binance TR destek ekibi.

Yani chat ekranına gönderiyor. Orada da bir şey çözemiyorum bot olduğu için.

Şimdi aklıma geldi Binance TR mobil uygulamasından deneyin kimlik doğrulamayı yüz doğrulaması getirdiler onun ile alakalı bir sorun da olabilir bir iki kişi bu şekilde çözmüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı