Binance doğrulama olmadan alım satım mümkün mü?

Egecanli23

Centipat
Merhaba, ben doğrulama yapamıyorum. Hep hata veriyor. BTC alacağım ve doğrulama olmadan alabiliyorum, istemiyor. O zaman BTC'yi de doğrulamasız satabilir miyim?

Birinci seviye doğrulamayı yaptıysanız Binance TR uygulaması üzerinden alabilirsiniz ve satabilirsiniz fakat başka cüzdanlara BTC gönderemezsiniz. Hesabınıza Türk lirası yatırıp çekebilmeniz için en azından birinci seviye doğrulama gerekiyor.

Normal Binance uygulaması için kimlik doğrulamasını tamamlamalısınız.

Birinci seviye doğrulamayı yaptıysanız Binance uygulaması üzerinden alabilirsiniz ve satabilirsiniz fakat başka cüzdanlara BTC gönderemezsiniz. Hesabınıza Türk lirası yatırıp çekebilmeniz için en azından birinci seviye doğrulama gerekiyor.
1. seviye doğrulama nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinci seviye doğrulamayı yaptıysanız Binance uygulaması üzerinden alabilirsiniz ve satabilirsiniz fakat başka cüzdanlara BTC gönderemezsiniz. Hesabınıza Türk lirası yatırıp çekebilmeniz için en azından birinci seviye doğrulama gerekiyor.
Bu arada 1. seviyede crypto withdrawal yazıyor, yani crypto çekme orada 0 ama 2. seviyede 50 BTC, yani paramı çekebilir miyim?

Başka cüzdana BTC göndermek istiyorsanız selfie ile olan doğrulamayı yapmanız gerekiyor. Selfie göndermeden BTC çekemezsiniz fakat satıp Türk lirası olarak çekebilirsiniz.

Çok sağ ol. Son sorum olacak. BTC'yi TL'ye çevirirken sorun oluyor mu? Yani bazı arkadaşlar zor iş falan diyorz Binance TR’de sat yerinden satınca direkt geliyor mu TL?

Siz sanırım başlangıç seviyesindesiniz arkadaşın dediği gibi birinci seviye size yeter şu seviye de Binance TR de çok daha hızlı sistem ve basit eğer yeniyseniz ilk bir Binance TR kullanın derim Binance geçeceğiniz zaman transferler ücretsiz geçirebilirsiniz.

Geri
Yukarı