Binance ETH cüzdanı için hangi ağ seçilmeli?

Teşekkürler. Peki son bir şey daha soracağım yeni konu açmayayım, Ethermine havuzunu kullanıyordum normalde ancak ağ ücreti biraz can sıkıcı. 2Miners kullanarak nano ödeme almamı tavsiye ettiler. Tam olarak nasıl oluyor bu? Binance üzerinden ERC-20 ağı ile cüzdan oluşturup 2Miners havuzuna kazdıktan sonra ordaki ETH'leri nanoya dönüştürme işlemini 2Miners üzerinden mi yapacağım?
ERC-20 seçmelisiniz.

Teşekkürler. Peki son bir şey daha soracağım yeni konu açmayayım, Ethermine havuzunu kullanıyordum normalde ancak ağ ücreti biraz can sıkıcı. 2Miners kullanarak nano ödeme almamı tavsiye ettiler. Tam olarak nasıl oluyor bu? Binance üzerinden ERC-20 ağı ile cüzdan oluşturup 2Miners havuzuna kazdıktan sonra ordaki ETH'leri nanoya dönüştürme işlemini 2Miners üzerinden mi yapacağım?
2miners kullanmadım bilmiyorum ben ethermine kullanıyorum ve çekim ücretini ödeyerek çekiyorum.

2Miners a geçtiniz mi? Nano ödeme olayı nasıl? deneyimlerinizi yazar mısınız.

2Miners'a geçmedim. Metamask cüzdanı oluşturup ödemeyi Ethermine'dan Polygon'a gönderiyorum. Bu bahsettiğim ayar Ethermine Settings kısmında mevcut. Polygon'a geçen bakiyede herhangi bir kesinti olmuyor ne kadar kazdıysanız hepsi Polygon'a ETH olarak geçiyor. Daha sonra QuickSwap üzerinden bütün ETH'yi Matic'e çeviriyorum ve Binance'a Matic olarak çekiyorum. Ağ ücreti inanılmaz derecede az oluyor bu şekilde. Özet geçecek olursam sıralama şu şekilde:

1-Ethermine
2-Polygon
3-QuickSwap
4-Binance

Not: Bu çevirme esnasında tüm ETH bakiyeniz tamamen Matic bakiyesine dönüşüyor. Yani elinizde herhangi bir ETH kalmıyor. ETH bakiyenize eşdeğer Matic bakiyeniz oluyor ve bunu Polygon ağı üzerinden Binance cüzdanınıza atıyorsunuz. Ağ ücreti ise 60$ değerinde bir Matic bakiyesinden sadece 0.1$ gibi bir fiyata geliyor.

Teşekkürler. Peki son bir şey daha soracağım yeni konu açmayayım, Ethermine havuzunu kullanıyordum normalde ancak ağ ücreti biraz can sıkıcı. 2miners kullanarak nano ödeme almamı tavsiye ettiler. Tam olarak nasıl oluyor bu? Binance üzerinden ERC-20 ağı ile cüzdan oluşturup 2miners havuzuna kazdıktan sonra oradaki ETH'leri nanoya dönüştürme işlemini 2miners üzerinden mi yapacağım?

Binance cüzdandan nano yatırma cüzdan kodunu miner a yapıştırıyorsunuz.
Yine ETH kazıyorsunuz ödemeniz günlük ETH($1.62 / 0.6701 nano) limite ulaştığınızda her gün 14:30 gibi kesilip nano olarak o komisyonla ödeniyor. Daha sonra gelen nano coinleri 10$ satış limitine ulaştıgınızda Binance'ta satıp istediğinizi alabilirsiniz.

Bir de Binance BTC yatırma cüzdan adresini BTC ağı seçerek aldıgınızda yine onu miner a yapıştırıp bu sefer yine ETH kazıp 2 cent yaklaşık 1.5-2 TL gibi komisyonla günlük limit ETH($16 / 0.0004 BTC) ulaştıgınızda günlük ulşamadığınızda hangi gün ulaşırsanız 1.2. 3 gün gibi yine saat 14:30 gibi hesap kesilip 1-2 TL komisyonla hesabınıza BTC olarak yatar.

Not: Konuyu takip etmezsek :)

Son düzenleme:
Nano olarak o komisyonla ödeniyor.
"o" olmuş. "0" veya "sıfır" komisyonla ödenir.

1-2 TL komisyonla hesabınıza BTC olarak yatar.
BTC ödemesinde komisyon için 0.2$ yazsa da ortalama en az 5 TL fark oluyor.

2miners tavsiye ederim genelde ben. Çünkü swap işlem ücreti için verilen ve günlük girip talep edilen Matic Mainnet Faucet'ten de Matik çekmeniz gerekmiyor.
Swap işlemleri ve adres bilgileri ile uğraşmıyorsunuz. Ödemeleriniz Nano veya BTC olarak hesabınıza düşüyor. Mis.

Yeni konular

Geri
Yukarı