Binance Futures maliyet kısmı ne anlama geliyor?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
1688390851449.png

Burada maliyet yazan kısım benim ödeyeceğim miktar mı? Yani 20X kaldıraçlı bir işlem için 29 dolar civarı ödeyip 600 dolara yakın bir miktarla mı oynayacağım? Komisyon dışında ekstra bir ücret kesilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada maliyet yazan kısım benim ödeyeceğim miktar mı? Yani 20X kaldıraçlı bir işlem için 29 dolar civarı ödeyip 600 dolara yakın bir miktarla mı oynayacağım?

Evet. 20X iyi cesaret tebrik ederim...

Evet. 20X iyi cesaret tebrik ederim...
125x bile var, bence bu hiçbir şey. :)

Henüz cesaret edemediğimi söyleyeyim. 2 gündür butona basamadım, risk almaya çekiniyorum. Önce bir deneme hesabı açtım, oradan oynuyorum ama gerçek borsa gibi değil, daha hareketli.

125X bile var, bence bu hiçbir şey. :)

Henüz cesaret edemediğimi söyleyeyim. 2 gündür butona basamadım, risk almaya çekiniyorum. Önce bir deneme hesabı açtım, oradan oynuyorum ama gerçek borsa gibi değil, daha hareketli.

Onlar bakiyeleri kadar veya daha düşük bir tutarla cross margin işlem yapıyorlar, bu şekilde elindeki bakiye kadar istersen 100X kaldıraçla işlem aç liq olmazsın veya izole işlem açarsan paranın yaklaşık 1/100'ü liq olur, ama bakiyenin tamamıyla 5X açmak büyük cesaret, paranın tamamı gidebilir.

Bakiyenin tamamıyla 5X açmak büyük cesaret, paranın tamamı gidebilir.
Belki başarılı olurum, henüz denemedim. Ayrıca 30 dolar büyük para mı? Demoda hep kazanıyorum. 125x ile 300.000 bastım. Birkaç dakikada 400 dolar kâr alıp çıktım. Tabii demo gerçekçi değil, sürekli aşağı yukarı yapıp sanırım insanların ilgisini çekmeye çalışıyorlar veya burada başka bir olay dönüyor.

Geri
Yukarı