Binance güvenilir mi?

hobidi

Hectopat
Kendim 18 yaş altı olduğum için ailemden birinin T.C.'sini vereceğim. Ailemden T.C.'sini vereceğim kişinin haberi var sorun yok diyor. Benim olmadığı için T.C. Açıkçası kormuyor değilim herhangi bir T.C. No çalma gibi olaylar olabilir mi? Geçmişte böyle olaylar yaşandı mı? Türk lirası ile işlem yapacağım.

Bir sorun olmaz ama dikkat edin her şey o kişinin üstüne olacak ve güvenilirdir.

Kendim 18 yaş altı olduğum için ailemden birinin T.C.'sini vereceğim. Ailemden T.C.'sini vereceğim kişinin haberi var sorun yok diyor. Benim olmadığı için T.C. Açıkçası kormuyor değilim herhangi bir T.C. No çalma gibi olaylar olabilir mi? Geçmişte böyle olaylar yaşandı mı? Türk lirası ile işlem yapacağım.

Hocam bırakın Bitcoin işlerini ter dökülmeyen parada hayır gelmez.

2 gün önce 30-40 dolar olan coinim bugün itibariyle 0.00008 gibi bir fiyatta şu an. Üstelik bu coin piyasanin en guvenilir kriptolarindan biriydi. Elimde 600 civarı vardı. Binance güvenilir ama piyasa güvenilmez. Yapacağın işlemleri buna göre belirle; balinalar, büyük şirketler iki dakkada paranı iç ediyor valla.

Geri
Yukarı