Binance hesabına para ne zaman yatacak?

Ortalama bir kazanç yok aslında, ne kadar ekmek o kadar köfte misali gelecek para. Yani ne kadar çok açık tutarsanız cebiniz o kadar fazla dolar. Örneğin ben geceleri ve dershanede iken açık bırakıyorum, günde yaklaşık 13-14 saat kadar ve 2 günde 50 dolara yakın bir miktarda Ethereum'a sahibim şu an. Tabi tüm günler böyle olmadı, kiminde sadece gece açık kaldı, kiminde 1-2 saat açık kaldı, kiminde olan hatalardan ötürü tüm gece çalışmadı gibi nedenlerden ötürü net ve kesin bir kâr belirlemek mümkün değil. Önümüzdeki günlerde kartı 7/24 çalıştırabilmek için bir bilgisayar daha almayı düşünüyorum. Böylece bu bilgisayarı kullanmam gerektiğinde kazımı durdurmam gerekmeyecek.
Anladım. Sizce ben de açık bıraksam ne kadar elektrik yakar? Ben de dershaneye gidiyorum gün içi, 2 günde 50 dolar hiç fena değil. Bu arada, sizin ekran kartınız nedir?

Anladım. Sizce ben de açık bıraksam ne kadar elektrik yakar? Ben de dershaneye gidiyorum gün içi, 2 günde 50 dolar hiç fena değil. Bu arada, sizin ekran kartınız nedir?
2 hafta yazacağıma 2 gün yazmışım, o hatamı düzelttim pardon. Benim kartım 5600 XT ve Ethereum'un fiyatına göre günde 32 ila 40 TL arası net kâr getiriyor. Harcayacağı elektriği fazla kafanıza takmanıza gerek yok.

2 hafta yazacağıma 2 gün yazmışım, o hatamı düzelttim pardon. Benim kartım 5600 XT ve Ethereum'un fiyatına göre günde 32 ila 40 TL arası net kâr getiriyor. Harcayacağı elektriği fazla kafanıza takmanıza gerek yok.
Deneyeyim. Şu an Phoenix'te 45 ve 109W elektrik tüketiyor. 2 gün olsa çok çok iyiydi ama 2 hafta da olur. Deneyeyim.

Geri
Yukarı