ETH Mining parası Binance hesabına ne zaman geçer?

Ethermine kazim yapmaya başladım, cuzdani Binance yaptim ödeme ne zaman olur bilginiz var mı? Ekran kartim NVIDIA 3090.
ethermine basladim fakat binance cuzdani yazdim para ne zaman hesaba gecer bilginiz varmi?
ekran kartim nvidia 3090 .Suan 0,04458 kazdim fakkat para otomatik yatmadi ne yapmam lazim. Bir sorum daha var durdurup bitcoin kazarsam ether. hesaba gelirmi ?
Youtube'de biraz araştırma yapsaydın. O kadar garip sorular sormuşsun ki, bir işe başlamışsın ama hiç bilgin yok. Ethermine'de binance hesabı ile kazıyorsan eth hesabına her ayın 28'inde yatar. Sana tavsiyem git biraz mining hakkında araştırma yap sonra kaldığın yerden devam edersin.

Ethermine kazim yapmaya başladım, cuzdani Binance yaptim ödeme ne zaman olur bilginiz var mı? Ekran kartim NVIDIA 3090.
ethermine basladim fakat binance cuzdani yazdim para ne zaman hesaba gecer bilginiz varmi?
ekran kartim nvidia 3090 .Suan 0,04458 kazdim fakkat para otomatik yatmadi ne yapmam lazim. Bir sorum daha var durdurup bitcoin kazarsam ether. hesaba gelirmi ?
Benim bildiğim artık her ayın 28 inde kazığın miltar hesaba geçiyor

Geri
Yukarı