Binance komisyon kodu nasıl oluşturulup paylaşılabilir?

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Kendime özel bir komisyon kodu oluşturmak istiyorum. Paylaşabileceğim çok fazla insan var.

Öncelikle nereden oluşturabilirim?

Benim bundan kazancım ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Eğer TR Binance kullanıyorsan bu linkten ulaşabilirsin. Maksimum %20 kazanabilirsin. Eğer istersen %10 %10 davet ettiğin kişiylede kazanabilirsiniz.

Eğer TR Binance kullanıyorsan bu linkten ulaşabilirsin. Maksimum %20 kazanabilirsin. Eğer istersen %10 %10 davet ettiğin kişiylede kazanabilirsiniz.
%10'u seçince bendeki değer -10'a düşüyor.

%10'u seçince bendeki değer -10'a düşüyor.

Evet sen ve arkadaşın %10 kazanıyorsunuz. Ama eğer istersen %5 seçerek sen %15 arkadaşın %5 kazanabilir. Maksimum %20 kazanılabilir. İster bu yüzdenin hepsini sen kazan ister arkadaşınla da paylaş. Eğer %20'nin hepsini istiyorsan %0 seçili kalsın. Bu şekilde tüm kazanç sana gelir.

Evet sen ve arkadaşın %10 kazanıyorsunuz. Ama eğer istersen %5 seçerek sen %15 arkadaşın %5 kazanabilir. Maksimum %20 kazanılabilir. İster bu yüzdenin hepsini sen kazan ister arkadaşınla da paylaş. Eğer %20'nin hepsini istiyorsan %0 seçili kalsın. Bu şekilde tüm kazanç sana gelir.
Anladım. Bu kazanç tam olarak nereden geliyor? Alım satın yaparken oluşan farkı mı iade ediyorlar?

Geri
Yukarı