Binance komisyon indirimi gözükmüyor

Beratini

Picopat
Daha fazla  
Binance'e %20 komisyon indirimi veren bir referans kodu ile üye oldum fakat referans kodunun çalışıp çalışmadığını anlayamadım. İnternette referans ayarları kısmındaki "Sizinle Paylaşılan Komisyonlar" seçeneğinin yanında %20 yazması gerektiğini okudum, fakat benimkinde yazmıyor. Farklı hesaplarla ve farklı referans kodlarıyla da denedim bir şey değişmedi. Bilgisi olan veya referans kodu çalışan arkadaşlarda da aynı durum varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Hesap kurma aşamasındayken kullanılan referans kodundan bahsediyorum.
Evet, bende ondan bahsediyorum. 2 kişi referans kodum ile kayıt oldu ve sadece onların kesilen komisyonlarından pay veriyor biraz. Onlarda da her hangi bir indirim söz konusu değil.

BNB'yi kullanmanız gerekiyormuş.

1617750314023.png

Ben şurdaki işlemden bahsediyordum, %20 komisyon indirimi uygulanacağı yazıyor fakat uygulanıp uygulanmadığını anlayamıyorum.
Komisyon indirimi ayarlarından "Komisyonları ödemek için BNB kullan" seçeneğini aktif edip dener misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Komisyon indirimi ayarlarından "Komisyonları ödemek için BNB kullan" seçeneğini aktif edip dener misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@SanayZockt hocam bişey sorucam ben şimdi 0.0159395 değerinde coin aldım ve 0.0200000 değerinde sattım şimdi sormak istediğim al sat yapınca coinler fiyat bir süre yüksek görünüyor mu almak isteyince?

@SanayZockt hocam bişey sorucam ben şimdi 0.0159395 değerinde coin aldım ve 0.0200000 değerinde sattım şimdi sormak istediğim al sat yapınca coinler fiyat bir süre yüksek görünüyor mu almak isteyince?
Hayır hocam coini 50 değerinden (rastgele sayı) satarsanız anında 50 değerinden geri alabilirsiniz. Sadece çok ufak bir alım-satım ücreti kesiliyor, aldığınız coin miktarına göre.

Geri
Yukarı